4گوشه دنیا/ یادگیری زبان با یک کمای یک هفته ای

4گوشه دنیا/ یادگیری زبان با یک کمای یک هفته ای

باشگاه خبرنگاران/ یک مرد استرالیایی پس از بلند شدن از یک کمای یک هفته ای متوجه نکته عجیبی شد. این مرد زبان انگلیسی زبان اصلی اوست پس از بلند شدن از کما بدون هیچ مشکلی زبان چینی را صحبت می کرد.
"بن مک ماهوک" جوان 22 ساله ای است هفته پیش در بیمارستان به دلیل سانحه بستری شد و یک هفته را در کما گذراند. پس از بلند شدن از خواب بدون هیچ کلمه ای اضافی از پرستار درخواست کرد که به دردهای او رسیدگی کند اما همه این کلمات را به زبان چینی بیان کرد.
او سپس یک کاغذ درخواست کرد و به زبان چینی نوشت "مادر پدر دوستتان دارم و خوب می شوم". این موضوع همه پزشکان را مبهوت کرده است. به نظر پزشکان درس های چینی که این جوان در سال گذشته خوانده باعث این تغییر زبان بوده است.
بن در مورد این اتفاق هیچ نظری ندارد و هنوز در شک این ماجرا قرار دارد. او می گوید پیش از این خبرهایی مبنی بر تغییر زبان خوانده بودم اما باور نمی شد روزی این اتفاق برای من بیافتد. هم اکنون بی اختیار می توانم به زبان چینی صحبت کنم.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4گوشه دنیا/ یادگیری زبان با یک کمای یک هفته ای» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X