پول فروش ساختمان كميته امداد کجا هزینه می شود؟

رئيس كميته امداد امام خميني(ره) گفت: هزينه فروش ساختمان كميته امداد در منطقه سوهانك، صرف امور مرتبط با مددجويان تحت پوشش اين نهاد حمايتي خواهد شد.

به گزارش مهر، رئيس و هيات امناي كميته امداد هفته گذشته به ساختمان جديد و در دست تكميل كميته امداد واقع در خيابان آزادي منتقل شدند و نخستين جلسه كاري خود را در اين ساختمان برگزار كردند.ساير مديران و كاركنان كميته امداد نيز با تكميل ساختمان و اتمام مراحل تجهيزات اداري به تدريج تا پايان تيرماه جابجا خواهند شد.

این ساختمان از ۵ ماه پیش در منطقه آزادی خریداری شده است و با اتمام مراحل عملیات عمرانی برای تجهیزات اداری آماده خواهد شد و هر هفته یکی از ادارات و بخش های کمیته امداد از ساختمان سوهانک به ساختمان آزادی منتقل خواهند شد.

وعده انتقال ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) از سوهانک در شمال شهر تهران به یک منطقه متناسب با فعالیت های کمیته امداد از زمان حضور مهندس سید پرویز فتاح در راس این نهاد مردمی و به دلیل دور بودن ساختمان فعلی کمیته امداد از مرکز شهر و حساسیت مردم نسبت به این ساختمان مورد تاکید قرار گرفت که در نهایت این اقدام در اوایل سال ۹۵ منجر به اتخاذ این تصمیم شد.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پول فروش ساختمان كميته امداد کجا هزینه می شود؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X