طنز/ آبروبری از صنعت خودروسازی در 5 ثانیه

طنز/ آبروبری از صنعت خودروسازی در 5 ثانیه

ایسنا/ امروز همسایه‌مان وحشت‌زده و سراسیمه بود. می‌گفت: مهندس از دیشب که این فیلم باز کردن در پژو را در وایبر دیده‌ام خواب به چشمانم نیامده است. واقعا حیرت‌انگیز است. دیدی چطور با یک پیچ‌گوشتی در ماشین را باز می‌کند. این همه ما پول می‌دهیم و دزدگیر روی ماشین می‌گذاریم بعد طرف با یک پیچ‌گوشتی هم 30 میلیون پول ماشین را به مسخره می‌گیرد هم یک میلیون پول دزدگیر را. گفتم: تازه اگر ناخن‌هایت بلند باشد، نیاز به پیچ‌گوشتی هم نیست. گفت: واقعا در حلبی از این ماشین سخت‌تر باز می‌شود. همین دیشب امتحان کردم باور کنید در رُب تازه از آن آسان‌بازشوها مقاومت بیشتری دارد. قدیم چند دقیقه طول می‌کشید ما در تُن‌ ماهی را باز کنیم بعد این دزد محترم در 5 ثانیه آبروی صنعت خودروسازی را ‌می‌برد. گفتم: چاره چیست؟ پول ما به همین ماشین‌ها می‌رسد. گفت: به هر حال من دیگر ماشینم را همین طوری بیرون نمی‌گذارم. گفتم: چطوری بیرون می‌گذاری؟ گفت: یادتان هست مستربین وقتی ماشینش را پارک می‌کرد، فرمان ماشین را با خود می‌برد؟ دیشب رفتم فرمان را کندم آوردم خانه. وقتی با پیچ‌گوشتی در ماشین باز می‌شود لابد با آچار آلنی چیزی استارت هم می‌زند. گفتم: اگر طرف با خودش فرمان داشت یا توانست با آچار فرانسه چرخ‌های ماشین را بچرخاند چه؟ گفت: به این هم فکر کرده‌ام. باتری را هم درآورده‌ام. گفتم: اگر... گفت: شمع‌ها را هم باز کرده‌ام. گفت: پس کل ماشین را باز کرده‌اید؟ گفت: کلش که نه ولی چند تا قطعه مهم را آورده‌ام خانه تا دزد را دست به سر کنم. گفتم: چرخ دارد؟ گفت: سه تا. گفتم: اگر سارق با جرثقیل بیاید ماشین را بگذارد روی خاور ببرد، آن وقت چه؟ گفت: مگر می‌شود؟ گفتم: اگر یک زمانی به شما می‌گفتم در ماشین با یک پیچ‌گوشتی باز می‌شود چه می‌گفتی؟ گفت: می‌گفتم مگر می‌شود. گفتم: دیدی حالا؟ گفتم: پس چه کنم؟ گفتم: راحت باش و زندگی کن. آن زمانی که دزدها تصمیم بگیرند ماشینت را ببرند می‌برند، حتی شده با بُکسل. دزد بسته به نیازش از ماشین سرقت می‌کند. گاهی فقط دورفرمانی را می‌برد گاهی جعبه‌ابزار را و گاهی خود ماشین را. خود را ناراحت نکن. گفت: باز معرفت دزدها. گفتم: باز معرفت کسانی که اگر ازشان بپرسی شغل‌تان چیست با صداقت می‌گویند سارق.
باقی بقای‌تان!‍

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طنز/ آبروبری از صنعت خودروسازی در 5 ثانیه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X