ویژه های کیهان / 89 درصد فلسطینی‌ها موافق پرتاب راکت به سوی اسرائیل بودند

ویژه های کیهان / 89 درصد فلسطینی‌ها موافق پرتاب راکت به سوی اسرائیل بودند

کیهان / نظرسنجی موسسه‌ای فلسطینی نشان می‌دهد که 89 درصد فلسطینی‌ها با ادامه پرتاب راکت به سوی سرزمین‌های اشغالی موافقند.

موسسه فلسطینی PCPO نظرسنجی را به روش مصاحبه حضوری با 1000 بزرگسال فلسطینی در تاریخ 3 تا 6 شهریور (25 تا 28 اوت) اجرا و نتایج آن را در تاریخ 16 شهریور ( 7 سپتامبر) منتشر کرده است.
در این نظرسنجی از فلسطینی‌ها پرسیده شده است: «آیا با استقرار نیروهای سازمان ملل در غزه موافقید یا مخالف؟» نتایج نشان می‌دهد که61 درصد پاسخگویان با استقرار نیروهای سازمان ملل در غزه مخالف و 29 درصد با آن موافق‌اند.10 درصد پاسخگویان نیز گزینه «نمی‌دانم» را انتخاب کرده‌اند.
در این نظرسنجی همچنین پرسیده شده است: «آیا با ادامه پرتاب راکت از سوی حماس به اسرائیل موافقید یا مخالف؟» 89 درصد پاسخگویان با پرتاب راکت‌ موافق و دو درصد با آن مخالف هستند.
9 درصد نیز گزینه «نمی‌دانم» را در پاسخ به این سوال انتخاب کرده‌اند.
گفتنی است درهم شکستن روحیه مقاومت در مردم فلسطین همواره یکی از اهداف اصلی رژیم کودک کش اسرائیل بوده و نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد علی رغم جنایات این رژیم در جنگ اخیر غزه، این روحیه نه تنها تضعیف نشده بلکه تقویت نیز شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های کیهان / 89 درصد فلسطینی‌ها موافق پرتاب راکت به سوی اسرائیل بودند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X