کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخابات افغانستان: برای رسیدگی به شکایت‌ها آماده‌ایم

کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخابات افغانستان: برای رسیدگی به شکایت‌ها آماده‌ایم

تسنیم/ سخنگوی کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی افغانستان گفت: این کمیسیون آماده است تا با اعلام نتیجه نهایی انتخابات به شکایت‌های تیم‌های کاندیداهای افغان نیز رسیدگی کند.

«نادر محسنی» سخنگوی کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی افغانستان گفت: این کمیسیون آماده است تا با اعلام نتیجه نهایی انتخابات به شکایت‌های تیم‌های کاندیداهای افغان نیز رسیدگی کند.

وی افزود: کمیسیون شکایت‌های انتخاباتی نهادی برای رسیدگی به شکایت کاندیداها است و برای دیگر امور انتخاباتی بایستی به کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان مراجعه کرد.

محسنی گفت: اگر تیم‌های انتخاباتی قصد دارند به نتیجه درست و شفافی دست یابند باید مذاکرات خود را بصورت مسالمت‌آمیز ادامه دهند و از ایجاد تنش خودداری کنند.

سخنگوی کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی اظهار داشت: در حال حاضر مردم افغانستان بخاطر عدم توافق بین کاندیداهای ریاست‌ جمهوری افغانستان و افزایش اختلافات آن‌ها در شرایط سختی به سر می‌برند و از آینده این کشور نگرانند.

وی ادامه داد: از 15 شکایتی که در کمیسیون شکایت‌های انتخاباتی به ثبت رسیده، به استثنای یک مورد نامعتبر اعلام شده است.

محسنی افزود: همزمان با اعلام نتیجه نهایی انتخابات، کمیسیون شکایت‌های انتخابات افغانستان آماده است تا به تمام شکایت‌ها رسیدگی کند اما بررسی آن‌ها منوط به ارائه اسناد معتبر است.

وی تاکید کرد: کمیسیون شکایت‌های انتخابات افغانستان حاضر است تا در مورد تمام پرونده‌هایی که درباره آن نتیجه گیری می‌کند پاسخگو باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخابات افغانستان: برای رسیدگی به شکایت‌ها آماده‌ایم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X