فرهنگ پوشش عفیفانه را نباید در هر جایی هزینه کنیم

فرهنگ پوشش عفیفانه را نباید در هر جایی هزینه کنیم

فارس/ معصومه حکیمیان با انتقاد از دستگاه قضا به دلیل استفاده از پوشش چادر برای زنان زندانی گفت: من واقعا متأسفم، چرا که چادر و پوشش عفیفانه یک پدیده مقدس است که شاید در فرهنگ ملی ما کمتر به آن پرداخته شده است.
وی ادامه داد: ما در ایران باستان سه شهید عفاف و حجاب داریم یعنی زنانی را داریم که در راه حجاب و برای اینکه پوشش عفیفانه داشته باشند شهید شده‌اند، بنابراین فرهنگ پوشش عفیفانه که تا این حد عمق و غنا دارد نباید در هر جا و هر راهی هزینه شود.
معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان ادامه داد: من متأسفم برای افرادی که در این زمینه تصمیم گیری می‌کنند و نمی‌دانم کسانیکه تصمیم‌گیری می‌کنند دایره فکریشان کجاست و به چه صورت تحلیل می‌کنند؟
حکیمیان ادامه داد: عفاف، حجاب، زندگی عفیفانه و محجوب زندگی کردن سرمایه ملی ما است و باید مراقبت کنیم تا دشمن آن را از ما نگیرد و اگر در راه حفظ آن کاری نمی‌کنیم حداقل مسیر ورود دشمن را سهل نکنیم.
وی افزود: توصیه می‌کنم عواملی که دست اندرکار هستند به خودشان بیایند و ببینند به چه قیمتی این سرمایه ارزشمند را قربانی نسنجیده کار کردن می‌کنند؟ تا چه زمانی این چنین موضوع ارزشمندی باید قربانی ندانم کاری مسئولان شود باید جلوی این موضوع سریع گرفته شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرهنگ پوشش عفیفانه را نباید در هر جایی هزینه کنیم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X