روابط‌عمومی وزارت صنعت خبر" الگوی ترکیه برای صنعت کشور" را تکذیب کرد

روابط‌عمومی وزارت صنعت خبر" الگوی ترکیه برای صنعت کشور" را تکذیب کرد

نسیم/ این مرکز در پاسخ این مطلب آورده است: مطالب منتشره از ویرایش قبلی پیش‌نویس سند برنامه راهبردی توسعه صنعت، معدن و تجارت بوده که در آن غیرقابل استناد این سند به دلیل نهایی نشدن آن درج شده بود.

مرکز روابط‌عمومی واطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت تأکید کرده است: موضوعات راهبردی که در ویرایش نهایی سند درج شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شده برای بررسی به هیأت دولت ارسال شود با مطالب چاپ شده در این رسانه‌ها مغایرت دارد. این مرکز توضیح داده است: برای تدوین سند برنامه راهبردی توسعه صنعت، معدن و تجارت، طی مطالعه تطبیقی، اسناد استراتژی توسعه برخی از کشورهای منتخب در حال توسعه، مورد بررسی قرار گرفته که من جمله از آن کشورها، کشور ترکیه بوده است.

لذا با توجه به اینکه سیاست‌ها، شرایط و مزیت‌های هر کشور با هم متفاوت هستند نمی‌توان گفت منحصرا الگوی کشور ترکیه برای صنعت کشور ایران طراحی شده است.
این مرکز تأکید کرده است: در چارچوب تدوین برنامه راهبردی توسعه صنعت، معدن و تجارت، موضع ذینفعان و دولت به تفکیک ارائه شده که به نوعی این متدولوژی از کشور ترکیه و همچنین رویکرد آقایان کاپلان و نورتون بهره‌گیری شده است.

در پایان این مرکز اعلام می‌نماید هر گونه انتشار مطلبی مرتبط با سند برنامه توسعه صنعت، معدن و تجارت بدون هماهنگی و تأیید این وزارت خانه فاقد اعتبار می‌باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روابط‌عمومی وزارت صنعت خبر" الگوی ترکیه برای صنعت کشور" را تکذیب کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X