سقف اعتبارات بودجه ۹۴ در بخشنامه دولت تعیین شد

سقف اعتبارات بودجه ۹۴ در بخشنامه دولت تعیین شد

فارس/ سقف اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های بخشنامه بودجه ۹۴ از سوی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور تعیین شد.

سقف اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای از محل درآمد عمومی برحسب امور و فصل آن که مربوط به بخشنامه بودجه سال 1394 کل کشور است از سوی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور منتشر شد.

بر این اساس، این اعتبارات مربوط به 5 سرفصل اصلی بوده که امور عمومی شامل (فصل قانونگذاری، اداره امور عمومی، امور قضایی، خدمات مالی، فنی، مدیریت و برنامه‌ریزی، توسعه علوم و فناوری) است. همچنین امور دفاعی و امنیتی شامل دو فصل دفاع، نظم و امنیت عمومی بوده و امور اجتماعی و فرهنگی شامل فصل‌های آموزش، فرهنگ و هنر، رسانه‌های جمعی و گردشگری، بهداشت و سلامت، رفاه و تأمین اجتماعی و تربیت بدنی است. بر این اساس، امور اقتصادی نیز شامل فصل‌های کشاورزی و منابع طبیعی، منابع آب،‌ صنعت و معدن، محیط‌زیست، بازرگانی و تعاون، انرژی، حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسکن و عمران شهری، روستایی و عشایری می‌شود.

طبق این گزارش جمع کل سقف اعتبارات هزینه‌ای 126 هزار و 710 میلیارد و 225 میلیون و 100 هزار تومان و همچنین اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای 29 هزار و 576 میلیارد و 899 میلیون و 200 هزار تومان است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سقف اعتبارات بودجه ۹۴ در بخشنامه دولت تعیین شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X