بازرس اتاق تعاون مرکزی ایران: ۳۰ مهر ۲ مجمع اتاق تعاون با دستور اصلاح اساسنامه و انتخابات برگزار می‌شود

 بازرس اتاق تعاون مرکزی ایران: ۳۰ مهر ۲ مجمع اتاق تعاون با دستور اصلاح اساسنامه و انتخابات برگزار می‌شود

تسنیم/ بازرس اتاق تعاون مرکزی ایران با اشاره به اینکه ۳۰ مهر ماه سال جاری مجمع اتاق تعاون برگزار می‌شود گفت: در این روز ۲ مجمع و با دو دستور جلسه اصلاح اساسنامه و انتخابات برگزار خواهد شد.عبدالله بهرامی با اشاره به برگزاری جلسه هئیت رئیسه اتاق، بازرسان و روسای کمیسیون‌های اتاق تعاون گفت: یکی از مباحثی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، تشکیل کارگروه برای تهیه و تدوین راهکارهای عملیاتی در برنامه ششم توسعه به منظور ارتقای رشد بخش تعاون بوده است.

وی ادامه داد: قرار شد راه‌کارها از سوی هیئت رئیس اتاق، بازرسان و روسای کمیسیون‌های اتاق مطرح و در نهایت به نمایندگان مجلس ارسال شود تا در تهیه برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گیرد.این فعال تعاون تاکید کرد: یکی از موضوعات مهم در این جلسه مشخص شدن تاریخ برگزاری مجمع اتاق تعاون است که مقرر شد در 30 مهرماه سال جاری دو مجمع اتاق به فاصله یک ساعت برگزار شود.

بهرامی بیان کرد: مجمع اول با دو دستور جلسه اصلاح و تطبیق اساسنامه اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر اساس قانون اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال 92 و بررسی بودجه پیشنهادی برای سال 94 و مجمع دوم با دستور جلسه انتخابات هیئت رئیسه و بازرسان اتاق خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « بازرس اتاق تعاون مرکزی ایران: ۳۰ مهر ۲ مجمع اتاق تعاون با دستور اصلاح اساسنامه و انتخابات برگزار می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X