رهبر حزب تحریک عوامی پاکستان: قانون پاکستان برای حفاظت از مردم فقیر ناکام شده است

رهبر حزب تحریک عوامی پاکستان: قانون پاکستان برای حفاظت از مردم فقیر ناکام شده است

تسنیم/ طاهر القادری رهبر حزب تحریک عوامی پاکستان گفت: قانون پاکستان برای حفاظت از مردم فقیر ناکام شده است و برای اجرای عدالت برای مردم، اعتصاب غذایی در کشور شکل خواهد گرفت.به گزارش تسنیم، «طاهر القادری» رهبر حزب تحریک عوامی پاکستان از حامیانش خواست که قبل از خرید روی پول این کشور کلمه «نواز شریف برود» را بنویسید.
وی در اعتراض جدیدی گفته که قبل ازخرید از بازار روی پول این کشور «نوازشریف باد برود»، بنویسید.
به گفته قادری، حاکمان پاکستان ارزشهای انسانی و دموکراتیک را در این کشور کشته‌اند همچنین آن‌ها قانون را نیز به قتل رسانده‌اند بنابراین برای اصلاحات قانونی، مدنی و اقتصادی باید نظامی در کار باشد تا مانعی برای سارقان در پارلمان پاکستان شود. القادری از حامیان خود خواسته تا اعتصاب غذایی را ادامه دهند.
رهبر حزب تحریک عوامی پاکستان افزود: قانون پاکستان برای حفاظت از مردم فقیر ناکام شده است و برای اجرای عدالت برای مردم، اعتصاب غذایی در کشور شکل خواهد گرفت.
ازسوی دیگر، «اسحاق دار» وزیرخزانه داری پاکستان در واکنش به این عمل القادری گفته است که پول های نوشته شده غیر قابل قبول اند زیرا چنین کاری غیر قانونی است.
وی گفت: قادری ازمشاورت های بی مورد به حامیان خود اجتناب کند و حامیان وی نیز چنین کار اشتباه نکنند.
این در حالی است که بانک‌های دولتی پاکستان نیز از دریافت چنین پول اظهار اجتناب کرده است

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رهبر حزب تحریک عوامی پاکستان: قانون پاکستان برای حفاظت از مردم فقیر ناکام شده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X