4گوشه دنیا/ قانون عجیب مدرسه ابتدایی در لندن

4گوشه دنیا/ قانون عجیب مدرسه ابتدایی در لندن

باشگاه خبرنگاران/ مدرسه ابتدایی فرساتر پارک در جنوب لندن قانون عجیبی را تصویب کرده است که باعث آشفتگی در مدرسه و احوالات دانش آموزان شده است. در این مدرسه کودکانی که در دوره های پایین تحصیل می کنند نباید هنگام ورود به مدرسه از مادر و پدر خود خداحافظی کنند!
این قانون عجیب بچه های کوچک که احساساتی هستند را آشفته کرده است و تمام زمان کلاس ها را به گریه کردن ادامه می دهند. مسئولین مدرسه اعتقاد دارند این قانون باعث قوی شدن و افزایش سلامت محیط مدرسه خواهد شد و هرکس آن را نقض کند از مدرسه اخراج می شود.
والدین دانش آموزان خردسال این قانون را یکی از عجیب ترین قوانین حال حاضر دنیا می دانند. والدین می گویند این قانون باعث افزایش وابستگی شده چرا که بچه ها خارج از مدرسه تمام مدت را قصد دارند نزد والدین بگذرانند و با هر حرکتی گریه می کنند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4گوشه دنیا/ قانون عجیب مدرسه ابتدایی در لندن » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X