شیوه‌ی جالب Sims 4 برای مقابله با دزدی‌های دیجیتالی!

شیوه‌ی جالب Sims 4 برای مقابله با دزدی‌های دیجیتالی!

فارنت/ می‌توان این اتفاق در بازی را به سادگی یک باگ تعبیر کرد، اما بیشتر به حربه‌ی استودیوی سازنده برای مقابله با دزدی‌های دیجیتالی شبیه است، چرا که طبق گزارشات، پیکسلی شدن بازی فقط برای کسانی که از نسخه‌ی کرک شده استفاده می‌کنند اتفاق می‌افتد!

بازی‌کنندگان سیمز 4 در این بازی باگی رؤیت کرده‌اند که باعث می‌شود بازی به حالت پیکسلی در بیاید و شبیه موزائیک مات شود!
شطرنجی شدن قسمت‌هایی از بدن شخصیت قابل بازی هنگام حمام کردن به طور معمول در همه‌ی نسخه‌ی سیمز اتفاق می‌افتد. در سیمز 4 ممکن است بعد از این شطرنجی شدن، قسمت‌های تار شده آرام آرام رشد کرده و کل صفحه را در بر بگیرند! این‌طوری بازی عملا غیرقابل تحمل می‌شود، مگر این‌که، البته طرفدار بازی‌های پیکسلی گرافیک 8 بیتی 20 سال پیش باشید!
می‌توان این اتفاق در بازی را به سادگی یک باگ تعبیر کرد، اما بیشتر به حربه‌ی استودیوی سازنده برای مقابله با دزدی‌های دیجیتالی شبیه است، چرا که طبق گزارشات، پیکسلی شدن بازی فقط برای کسانی که از نسخه‌ی کرک شده استفاده می‌کنند اتفاق می‌افتد!
[مترجم: البته قطع به یقین این حرکت از سوی استودیوی سازنده جهت جلوگیری از کرک شدن بازی بود، که کرکرهای محترم خیلی سریع این حربه را خنثی کردند و این کار به سادگی تغییر نام یک فایل رخ داد! مکسیس باید از روش‌های پیچیده‌تری استفاده کند به هر حال.]

الکترونیک آرتز در مورد این باگ حرفی نزده است، که همین مسئله اوضاع را پیچیده‌تر می‌کند. اگر تایید شود که این اتفاق برای نسخه‌های دزدی می‌افتد، حق طبیعی ناشر و استودیوی بازی بوده و حرکت جالب و منصفانه‌ای هم هست. اما اگر این تنها یک باگ باشد که برای همه اتفاق می‌افتد، Maxis باید هر چه سریع‌تر در صدد رفع این مشکل برآید.
The Sims 4 چهار روز پیش به طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی عرضه شد.

شیوه‌ی جالب Sims 4 برای مقابله با دزدی‌های دیجیتالی!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شیوه‌ی جالب Sims 4 برای مقابله با دزدی‌های دیجیتالی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X