دیوانه نیستم و کارت معافیت روانی هم ندارم!

دیوانه نیستم و کارت معافیت روانی هم ندارم!

باشگاه خبرنگاران/ بازیکن فوتبال گفت: دیوانه نیستم که کارت قرمز معافیت از سربازی داشته باشم، هیچ ترسی از شایعه نامم در لیست متخلفان ندارم.
احمد جمشیدیان بازیکن فوتبال کشورمان گفت: تمام کسانی که با فوتبال ایران آشنا هستند تعداد عمل جراحی‌های که انجام دادم را همراه با دلیل آن می‌دانند تاکنون 4 بار جراحی کردم که 2 بار جراحی کردم که 2 تا از آنها باعث شد از خدمت سربازی معاف شدم مراحل اداری و پزشکی این معافیت توسط مسئولان باشگاه سپاهان انجام شد و به همین دلیل هیچ ترسی از اینکه سازمان نظام وظیفه مدارکم را بررسی کند ندارم از کارهای غیر قانونی بیزارم و همین امر باعث شده اکنون حتی اگر نامم را در لیست بگذارتند نگران نباشم دیوانه نیستم و کارت معافیت عادی دارم داشتن کارت قرمز و ربط دادن من به بیماری‌های عصبی شایعه‌ای بیش نیست تمام این صحبتهای از سوی کسانی است که در روزنامه‌های مشغول به کار هستند البته روزنامه که نه روزی نامه چون با زیر سوال بردن آبرو افراد برای خود درآمدزایی می‌کنند اگر به نظر آنها من کارت قرمز دارم باید برای برخی روزنامه‌نگاران کارت معافیت دائم گرفت زیرا با این نوشته‌های به نظر می‌رسد کور و کر هستند حقیقتهای در جریان را نمی‌بینند و نمی‌شنوند و به یک مشت اراجیف کفایت می‌کنند.
*از شهرستانهای دور افتاه معافیت گرفتم که نگران باشم
وی افزود اطمینان دارم نامم در لیست متخلفان نیست اما در صورت صحت گفته‌های رسانه ها هم سازمان نظام وظیفه هنوز احضارم نکرده است زیرا موردی در پرونده پیدا نشده با این وجود در صورت احضار نیز برای از میان برداشت موارد مشکوک و پاسخگویی به دیدار مسئولان می‌روم.
من مثل متخلفان کارت معافیت خود را از شهرستانها و دهات‌های دورافتاده نگرفتم که امکان کار غیرقانون در آن زیاد باشد مدارکم پزشکی‌ام به حوزه مرکزی اصفهان تحویل داده شد و کارت معافیتم از همین سازمان معتبر صادر شد از طرفی در حال حاضر درلیگ حضور ندارم مسئولان بر عملکردم زوم کنند و محرومیت شامل حال من باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دیوانه نیستم و کارت معافیت روانی هم ندارم!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X