جانشین پولادی بازیکنی که وجود خارجی ندارد!

جانشین پولادی بازیکنی که وجود خارجی ندارد!

روزنامه گل/ سرک کشیدن به آخرین لیست اسامی ثبت شده بازیکنان باشگاه الشحانیه در لیگ ستارگان قطر کار دشواری نیست! در این لیست کوچک ترین اشاره ای به نام بازیکن یاد شده - عبدالرحمن جاسم- نشده است. الشحانیه پیش از عقد قرارداد با مسعود شجاعی 3 بازیکن خارجی داشت و چهارمین سهمیه اش با این ملی پوش ایرانی پر شد. پس عبدالرحمن دیگر چه کسی است؟ یک منبع موثق نزدیک به باشگاه قطری در این باره گفت: جای تعجب است که چنین اسمی به عنوان بازیکن خارجی جدید الشحانیه قطر مطرح شده است. مسوولان باشگاه هم وقتی این را شنیدند تعجب کردند. اصلا چنین بازیکنی در لیگ ستارگان قطر وجود ندارد. سهمیه 4 بازیکن خارجی قطر با اضافه شدن مسعود شجاعی کامل شد پس دیگر جاسم را از کجا اورده اند؟

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جانشین پولادی بازیکنی که وجود خارجی ندارد!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات