اقدام عجیب و دیده نشده کاپیتان پرسپولیس در بازی با تراکتورسازی!

اقدام عجیب و دیده نشده کاپیتان پرسپولیس در بازی با تراکتورسازی!

جام نیوز/ محمد نوری کاپیتان پرسپولیس در دقیقه 62 و زمانی که تیمش با یک از تراکتورسازی جلو بود از سوی دایی تعویض شد تا افشین اسماعیل زاده جوان جایش رابگیرد.
بعد از شکست پرسپولیس بسیاری این تعویض را اشتباه بزرگ دایی دانستند چرا که برخی کارشناسان بر این باورند که اگر نوری در زمین می ماند با استفاده از تجربه اش می توانست به تیم خود کمک کند و در بازی کنترلی عنصری کارامد باشد و در تنظیم ریتم بازی تیمش به کمک دایی بیاید.اتفاقا دایی هم در مصاحبه بعد از بازی به این نکته معترف شد که شاید اگر نوری را در زمین نگه می داشت برنده می شد و شاید هم این اتفاق نمی افتاد.
به هرحال تعویض نوری کم سر و صدا نداشت اما مهمترین اتفاق مربوط به این تعویض جایی بود که وقتی تابلوی داور چهارم بالارفت و کنار عدد 15 سبز رنگ عدد 14 قرمز رنگ دیده می شد نوری متعجب و ناراحت شد؛ آنقدر که قصد نداشت از زمین بیرون برود و همبازیانش او را راضی کردند تا از زمین بیرون برود.جالب اینکه وقتی نوری به تارتان کنار زمین رسید دایی با او در حال صحبت بود اما کاپیتان قرمزها بدون اینکه به حرف های دایی گوش کند راه خودش را رفت و روی نیمکت نشست.نوری قبل ازاینکه روی نیمکت بنشیند با ناراحتی با یکی از نیمکت نشینان صحبت می کرد و از حرکات دست او مشخص بود چقدر عصبانی و ناراحت است.
این بازیکن روی نیمکت هم چهره ای برافروخته داشت اما در مصاحبه بعد از بازی گفت اگر تا آخر فصل هم نیمکت نشین باشد اعتراضی نمی کند.البته او در مصاحبه ای دیگر گفت بهترین بازی اش را طی ماه های اخیر برای تیم خود انجام داده تا به صورت غیر مستقیم تعویض دایی را زیر سوال ببرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اقدام عجیب و دیده نشده کاپیتان پرسپولیس در بازی با تراکتورسازی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X