استقبال از جشنواره مقاومت در روز اول

استقبال از جشنواره مقاومت در روز اول

آریا/ در اولین روز از برگزاری جشنواره، فیلمهایی «فرشتگان قصاب»، «پناه قدم اخر»،«ابوزینب» و «روزگاری و عشق» خیانت در اولین روز جشنواره در سینما فلطسین اکران شدند که از میان این فیلم ها «ابوزینب» به دلیل اینکه اولین نمایش خود را در جشنواره مقاومت داشت با استقبال مواجه شده بود.
همچنین استقبال از برنامه های جنبی جشنواره نیز بسیار خوب بود به طوریکه جمعیت زیادی برای حضور در برنامه درس گفتارهای آیتالله حائری شیرازی در سالن شماره 3 سینما فلطسین خود را به این سینما رسانده بودند.
اکران قسمت دوم فیلم سینمایی ضد ایرانی «سیصد» در بخش ایران هراسی با استقبال بسیار زیاد مخاطبان مواجه شد به طوری که برخی از مخاطبان با نشستن بر روی پله ها به تماشای آن پرداختند. حضور برخی سینماگران نظیر مصطفی رزاق کریمی و حبیب الهیاری در بین مخاطبان جالب توجه بود.
«ابوزینب» در صدر آرای تماشاگران
نتیجه آرای تماشاگران در پایان روز 31شهریور با نمایش تنها 12فیلم از بخش مسابقه جشنواره فیلم مقاومت، «ابوزینب» ساخته علی غفاری را به عنوان رتبه اول معرفی می نماید.
نتیجه آرای تماشاگران در پایان روز 31شهریور با نمایش تنها 12فیلم از بخش مسابقه به شرح زیر است :رتبه اول برای فیلم «ابوزینب» ساخته علی غفاری با کسب امتیاز 01/1رتبه دوم برای فیلم «روزگاری عشق و خیانت» ساخته داوود بیدل با کسب امتیاز 64/0رتبه سوم برای فیلم «چ» ساخته ابراهیم حاتمی کیا با کسب امتیاز 61/0رتبه چهارم برای فیلم «استرداد» ساخته علی غفاری با کسب امتیاز 55/0رتبه پنجم برای فیلم «پنجاه قدم آخر» ساخته کیومرث پوراحمد با کسب امتیاز 46/0 شایان ذکر است این آمار در حالی است که هنوز همه فیلم ها یکبار نمایش را تجربه نکردند و تنها 12فیلم از بخش مسابقه به اکران رسیده است .
کنفرانس خبری سینمای مقاومت جهان
کنفرانس خبری سینمای مقاومت جهان با حضور فیلمسازان خارجی بخش بین الملل جشنواره مقاومت سه شنبه 1مهر در محل سینمای فلسطین برگزار شد.
روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: در این نشست رافائل لارا (مکزیک)، ماریا پومیر (فرانسه)، اکرم عدوانی (تونس) میهمانان شرکت کننده در این نشست هم اندیشی هستند.در این خبر آمده است:ماریا پومیه (فرانسه، کارگردان فیلم تکرار آمیا): متولد 1950 فرانسه است و به دلیل مخالفت های آشکار و تحلیل های تاریخی اش نسبت به مساله فلسطین و اسرائیل و اعمال صهیونیست ها در جهان شناخته شده و مورد انتقاد است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقبال از جشنواره مقاومت در روز اول » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X