مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی: صید صنعتی با ۴۲۰۰ تن به اتمام رسید

مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی: صید صنعتی با ۴۲۰۰ تن به اتمام رسید

مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی با بیان اینکه صید صنعتی با ۴۲۰۰ تن به اتمام رسید افزود: با مجوز سازمان شیلات، صید صنعتی تابستانه که با هفت فروند شناور از پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در آبهای عمان آغاز شد، امروز به اتمام رسید

به گزارش «نسیم» داوودی مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی افزود: بر اساس برنامه اعلام شده،هفت فروند شناور صید صنعتی فردا به ساحل بازخواهند گشت.

وی گفت: بر اساس آمار اخذ شده طی صید تابستانه هر فروند کشتی صید صنعتی 600 تن انواع ماهی صید کرده است.

مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی تاکید کرد: طی چهار ماهه نخست صید صنعتی تابستانه در سال جاری ، سه هزار و 990 تن انواع ماهی ماکول و غیر ماکول از آبهای عمان توسط این کشتی ها صید شده بود.

حیات داوودی خاطرنشان کرد: از این میان یک هزار و 680 تن ماهی ماکول صید شده و مابقی آن به ماهیان غیرماکول اختصاص داشته است.

به گفته مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی، تمام ماهیان ماکول روانه بازار داخلی و ماهیان غیر ماکول نیز صادر خواهند شده اند.

این عضو کمیته عالی آبزیان تاکید کرد: عمل آوری و بسته بندی ماهی ها نیز روی کشتی انجام می شود و ما تاکنون تمام ماهیان غیر ماکول صید شده را به سایر کشورها صادر کرده ایم.

به گفته عضو کمیته عالی آبزیان،طی هر دوره صید 45 روزه، 150 تن انواع ماهیان توسط کشتی های صید صنعتی صید می شود.

مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی و عضو کمیته عالی آبزیان با بیان اینکه در صید صنعتی از روش ترال استفاده می شود،خاطرنشان کرد: ماهی مرکب ،ریبون و اسکویید از جمله ماهیانی محسوب می شوند که به میزان زیادی توسط کشتهای صید صنعتی،صید می شوند.

هر ساله صید صنعتی تابستانه از اواسط اردیبهشت ماه در آبهای دور دریای عمان آغاز می شود و تا نیمه شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر عامل کنسرسیوم صید صنعتی: صید صنعتی با ۴۲۰۰ تن به اتمام رسید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X