معاون وزیر راه: مطالبات ۲۰ پروژه بیمارستانی از اعتبارات سال۹۳ پرداخت می‌شود

معاون وزیر راه: مطالبات ۲۰ پروژه بیمارستانی از اعتبارات سال۹۳ پرداخت می‌شود

نسیم / محمد جعفرعلیزاده افزود: امسال ۱۳۸ پروژه بیمارستانی با ظرفیت ۲۳۹۶۲ تعریف شده که تاکنون ۲۰ پروژه بیمارستانی با ظرفیت ۲۰۲۰ تخت تحویل شده است.

به گزارش «نسیم»، وی به تأسیس مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی در سال۱۳۷۲ با هدف تمرکز سیاست‌گذاری، مدیریت و هماهنگی اجرای ساختمانهای دولتی و عمومی ، بهینه‌سازی ، افزایش کیفیت، کاهش زمان اجرا و قیمت تمام شده اشاره کرد و افزود: از شروع فعالیت سازمان مجری تاکنون ۱۷۶ بیمارستان با ظرفیت مجموع ۱۶۹۷۱ تخت تکمیل و به دستگاه بهره‌بردار تحویل شده است.

مدیر عامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با تأکید براینکه کلیه امور مربوط به ساخت و سازهای دولتی و عمومی در حوزه‌های بیمارستانی، بهداشتی، فرهنگی، ورزشی، دانشگاهی و اداری باید در این سازمان متمرکز شود ، ادامه داد: تکمیل۲۷ پروژه بیمارستانی با ۲۱۰۸ تخت ، احداث استادیوم ورزشی ۵۰ هزارنفری اهواز و ورزشگاه ۲۵۰۰ نفری الیگودرز در کنار احداث مجموعه همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در زمانی کوتاه ، بخشی فعالیت های این سازمان در دو سال گذشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه به انجام امور پژوهشی در سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی اشاره کرد و گفت: این سازمان با توجه به گستره فعالیتهای ساخت و ساز در سراسر کشور ، نیازهای پژوهشی خود را شناسایی و از سال ۱۳۹۰ نسبت به انعقاد قراردادهای پژوهشی با مراکز معتبر علمی کشور اقدام کرد تا جایی که محور اصلی پژوهشهای انجام شده ، کاربردی بودن آنها و حل مسائل و مشکلات مبتلا به سازمان و ورود به عرصه تکنولوژیهای نوین در صنعت ساخت و ساز کشور بوده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیر راه: مطالبات ۲۰ پروژه بیمارستانی از اعتبارات سال۹۳ پرداخت می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X