مایلی‌کهن هم کم از فوتبال پول در نیاورده!

مایلی‌کهن هم کم از فوتبال پول در نیاورده!

ورزش سه/ اصغر شرفی به دلیل بیانیه ای که مایلی کهن دیروز به خبرگزاری ها داده حسابی از او انتقاد کرده است.
سرمربی سابق تیم ملی که به صراحت لهجه معروف است درباره حواشی این روزهای فوتبال که به درگیری لفظی ورزشی‌ها با یکدیگر منجر شده معتقد است عده‌ای غیرورزشی با برنامه‌ریزی به دنبال این اتفاق هستند تا خودشان خوان خود را پهن کنند.
اصغر شرفی درباره درگیری مایلی کهن و برادران دایی و نیز ورود غیر فوتبالی ها به ورزش حرف زد که حرف هایش را می‌خوانید.
پول امثال دایی مقابل دزدی دوستان صفر است
دعوا سر پول‌های بی‌حساب و کتاب است. همه از آینده‌شان می‌ترسند و این دعوا‌ها به خاطر عدم تامین آینده‌شان است. می‌خواهند این چند وقت که مطرح هستند آینده‌شان را بسازند. هر کس به اندازه هنر خود پول در می‌آورد. اما همه ما بند کرده‌ایم که دایی چقدر گرفته، قلعه‌نویی چقدر می‌گیرد و ابراهیم‌زاده و ... . این پول‌ها در برابر دزدی‌های رفقا چیزی نیست و صفر است.
آقای سیاسی، لطفا کلاس آموزش پول‌دار شدن بگذار
مثلا این آقای سیاسی! چطور کسی دلش می‌آید 14 میلیارد خرج کند آن هم در سه ماه؟ کسی نمی‌پرسد این پول از کجا آمده که اینطور راحت خرج می‌شود. آقای سیاسی، لطفا یک کلاس آموزش برای پول دار شدن بگذار تا جوانان بدانند باید چه کنند تا پولدار شوند. من هم می‌آیم و در کلاس‌تان شرکت می‌کنم، حالا از سن من گذشته اما برای بچه‌هایم تعریف می‌کنم. کسی که پول دار می‌شود یا باید ارث داشته باشد یا مخ کاری یا ارتباطات و یا... .
مایلی‌کهن هم کم از فوتبال پول در نیاورده
آقای مایلی‌کهن شما چرا خام می‌شوی؟ از قدیم گفته‌اند دعوا راه بینداز و حکمرانی کن. عده‌ای می‌خواهند بین استخوان خرده کرده‌ها دعوا باشد تا کار خودشان را بکنند. اگر از من سوال کنید می‌گویم خود آقای مایلی‌کهن هم پول خوبی از فوتبال در آورده و البته نوش جانش. امثال مایلی‌کهن اگر از فوتبال پول در نیاورند چه کسی بگیرد؟ امثال دایی و قلعه نویی و ... نگیرند چه کسی بگیرد؟ مگر این‌ها کم اسم ایران را در جهان معرفی کرده‌اند؟
چرا آقای سیاسی باید دایی را اینطور کنار بگذارد
چند سال طول می‌کشد تا یک علی دایی در فوتبال ساخته شود؟ چند سال طول می‌کشد تا علی پروین بیاید و همینطور قلعه نویی و... . اما این‌ها خیلی راحت می‌آیند و اسم این‌ها را خط می‌زنند و کنار می‌گذارند. چرا باید سیاسی خیلی راحت دایی را کنار بگذارد؟ آقای سیاسی اگر پولت را بگیرند چه ‌کاره‌ای؟ همانطور که آن آقا پول را به بهانه دانشگاه برداشت و برد. بروید دنبال این‌ها را بگیرید که چرا پول را هدر می‌دهند. کاری که والیبالیست‌ها کردند را باید ستود. چقدر باید هزینه می‌کردیم که مردم اینقدر شاد شوند؟ چقدر باید هزینه می‌کردیم که نام ایران اینطور بدرخشد؟ بعد آقای موسوی و محمودی باید با موتور سر تمرین تیم ملی والیبال بیایند. در مملکت میلیارد میلیارد گم می‌شود کسی ککش هم نمی‌گزد. خب یک مقدارش خرج ورزش شود تا همچنان امید بین مردم وجود داشته باشد. آقای رهبری‌فرد و مایلی‌کهن شما حق دارید شاکی شوید و دعوا و انتقاد کنید اما کمی دور و برتان را نگاه کنید. کسانی در این مملکت می‌خورند و می‌برند که یک قدم شما را هم برنداشته‌اند. نگاه کنید چه پول‌هایی جابجا می‌شود.
آقای مایلی‌کهن تصویر فوتبال را خراب نکنید
استیو جابز صاحب کارخانه اپل کلاس می‌گذارد و می‌گوید این کارها را کرده تا پولدار شود. چرا این‌ آقایان کلاس نمی‌گذارند؟ مگر پول شما سالم و پاک نیست؟ مگر شما به فکر جوانان نیستید؟ مگر نمی‌خواهید و ادعا نمی‌کنید برای خدمت به آنها آمده‌اید؟ خب شما هم کلاس بگذارید و راه و روش پولدار شدن‌تان را به جوانان مملکت یاد بدهید. الان تبلیغی که ورزش برای مملکت و نام ایران می‌کند هیچ چیز دیگری نمی‌کند و خیلی بیشتر از این باید برای آن هزینه شود. قیمت امثال دایی و مربیان دیگر ما خیلی بالاتر از این حرف‌هاست به نسبت پول‌هایی که حیف و میل می‌شود. پس آقایان لطفا به جان هم نیفتد. آقای مایلی‌کهن با این حرف‌ها فقط تصویر فوتبال را خراب می‌کنید در صورتی که پای بست از جای دیگر خراب است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مایلی‌کهن هم کم از فوتبال پول در نیاورده!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X