هنوز تصمیمی برای حمایت از لاریجانی، عارف یا مطهری برای ریاست مجلس نگرفته‌ایم

قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان گفت: هنوز درباره حمایت این فراکسیون از آقایان لاریجانی، عارف یا مطهری برای ریاست مجلس هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه منتخبان مجلس دهم اظهار داشت: همان طور که از آمار و ارقام مستقلین در جلسه مشخص بود، مستقلین و اعتدال‌گرایان تعیین کننده سرنوشت مجلس دهم خواهند بود. ما مشاهده کردیم که در جلسات جداگانه این دو جریان، هر دو به دلیل اینکه وزن خود را به رخ دیگری بکشند، آمار و ارقام غیرواقعی مطرح کردند.

وی ادامه داد: در روز افتتاح مجلس و انتخاب رئیس و هیئت رئیسه قطعاً مشخص خواهد شد که مجلس متشکل از سه فراکسیون اصلاح‌طلبان، اصول‌گرایان و مستقلین و اعتدال‌گرایان است. ضمن اینکه مستقلین و اعتدال‌گرایان مورد حمایت اصول‌گرایان و اصلاح‌طلبان نبوده و مورد حمایت جریان سوم بوده‌اند.

رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان از جلسه این جبهه در هفته جاری خبر داد و گفت: قرار است این هفته جلسه جبهه با حضور علی مطهری و چهره‌های شاخص برگزار شده و آن زمان مشخص خواهد شد که ما از چه کسی برای ریاست مجلس دهم حمایت می‌کنیم؛ بنابراین هنوز درباره حمایت این فراکسیون از آقایان لاریجانی، عارف یا مطهری برای ریاست مجلس هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

حشمتیان تصریح کرد: در حال حاضر 86 نماینده مستقل با حمایت جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان به مجلس راه پیدا کرده‌اند و 14 منتخب دیگر از لیست صدای ملت به مجلس راه یافته‌اند، همچنین 40 منتخب معتدل دیگر نیز از جریان‌های اصول‌گرایی و اصلاح‌طلبی برای پیوستن به جریان سوم اظهار تمایل کرده‌اند؛ لذا تشکیل فراکسیون مستقلین و اعتدال‌گرایان با 140 نماینده در مجلس علی رغم عدم موافقت دولت، اصلاح طلبان و اصول گرایان دور از انتظار نیست.

انتهای‌پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هنوز تصمیمی برای حمایت از لاریجانی، عارف یا مطهری برای ریاست مجلس نگرفته‌ایم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X