گوناگون/ رکوردهایی از «گینس» که شما را میخکوب و حیرت زده می کند

گوناگون/ رکوردهایی از «گینس» که شما را میخکوب و حیرت زده می کند

دیلی خبر/ اگر سری به سایت گینس و یا کتابهای منتشره بزنید با رکوردهایی مواجه می شوید که شما را میخکوب و حیرت زده می نماید.اخیرا موارد جدیدی به رکوردهای گینس افزوده شده است.رکوردهایی که تا کنون نخوانده و ندیده اید.

1-اولین رکورد جدیدی که به گینس وارد شد بلندترین چوب گلفی است که توسط فردی به نام کارستین ماس در المان استفاده شد.بلندی ان نزدیک به 4 متر و 300 سانتی متر است.بلندی ان به قدری زیاد است که پس از هر ضربه به توپ باید انرا سه بار به دور خود چرخاند

2-دومین رکورد جدیدی که به گینس ورود پیدا کرد جوانی است که صاحب بلندترین زبان در دنیاست.جوان کالیفرنیایی مدت 10 سال است که رکورد بزرگترین زبان را در اختیار خود گرفته است.درازی زبان "نیک استو ایبرل بیش از 10 سانتی متر است.

3-سومین رکورد عجیبی که وارد کتاب گینس شد کمانگیری و رها کردن تیر توسط خانم با پاهایش است.خانم اینکی سیفکر اهل سانفرانسیسکو با بدن انعطاف پذیر خود قادر است در حالی که رو دو دست ایستاده با دو پای خود کمانگیری نماید و تیر را به هدف بزند.

گوناگون/ رکوردهایی از «گینس» که شما را میخکوب و حیرت زده می کند

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گوناگون/ رکوردهایی از «گینس» که شما را میخکوب و حیرت زده می کند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X