داوری: رابطه مشایی با احمدی‌نژاد کم شده/ احمدی‌نژاد هیچ برنامه‌ای برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری ندارد

داوری: رابطه مشایی با احمدی‌نژاد کم شده/ احمدی‌نژاد هیچ برنامه‌ای برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری ندارد

نامه نیوز/ یکی از نزدیکان رئیس دولت های نهم و دهم می گوید: احمدی نژاد و هم طیفانشان هیچ فعالیت و برنامه ای برای انتخابات مجلس ندارند.

به گزارش نامه‌نیوز، اگر تا 8 سال پیش نام محمود احمدی نژاد با «پاستور» عجین شده بود، همه روزهای یک سا، «ولنجک» مرکز ثقل خبرهای رسانه ای پیرامون رییس دولت سابق شده است. جاییکه که گفته می‌شود تمام برنامه‌ها، دیدارها و برنامه‌ریزی‌ها برای دانشگاه ایرانیان و فعالیت های سیاسی در همان ساختمان معروف ولنجک توسط احمدی نژاد و طیف همراهانش صورت می‌گیرد

همین چند روز پیش بود که غلامحسین الهام سخنگوی دولت دهم از ترافیک رفت و آمدی به دفتر احمدی نژاد در ولنجک سخن گفت«ولنجک ترافیک زیاد است و افرادی می روند و می ‌آیند.»

در همین راستا عبدالرضا داوری رییس موسسه هما(تشکیلات رسانه ای اطرافیان احمدی نژاد» در گفت‌وگو با خبرنگار نامه نیوز با بیان اینکه منظور غلامحسین الهام از ترافیک ولنجک و رفت آمدها به دفتر احمدی نژاد، ادامه یافتن راه 8 ساله دوران ریاست جمهوری ایشان است، گفت: حجم ملاقات‌های وسیع کنونی با دکتر احمدی نژاد در واقع ادامه مراجعات به ایشان در زمان ریاست جمهوری وی است، به قشر خاصی از جامعه نیز محدود نمی‌شود بلکه تمامی شخصیت‌ها همچون سیاسیون و مردم عادی به دفتر دکتر احمدی نژاد مراجعه می‌کنند.

مدیر مسئول سابق روزنامه شهروند، در پاسخ به سوالی درباره اینکه برنامه آقای احمدی نژاد برای شرکت‌ در انتخابات‌های آتی چیست؟ تصریح کرد: دکتر احمدی نژاد هیچ برنامه‌ای برای شرکت در هیچ انتخاباتی اعم از مجلس و ریاست جمهوری ندارد.

وی ادامه داد: هم‌طیفان و حامیان رئیس جمهور سابق نیز هیچ برنامه‌ای برای انتخابات ندارند.

عبدالرضا داوری در بخشی دیگر از اظهاراتش به پرونده «محمدرضا رحیمی» اشاره و با بسیار حساس دانستن آن، افزود: به علت حساس بودن پرونده‌ معاون رئیس جمهوری سابق نمیتوانم اظهار نظری درباره‌ آن داشته باشم. نمی‌دانم که این پرونده حقوقی است یا سیاسی!

داوری که از نزدیکان احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی به شمار می‌رود، همچنین به فعالیت‌های علمی پژوهشی مشایی اشاره کرد و گفت: آقای رحیم مشائی به فعالیت‌هایی علمی، پژوهشی، فرهنگی و مطالعاتی خود مشغول هستند و روابط شان هم با آقای احمدی نژاد کم شده است و در جلسات احمدی نژاد نیز شرکت نمی‌کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داوری: رابطه مشایی با احمدی‌نژاد کم شده/ احمدی‌نژاد هیچ برنامه‌ای برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری ندارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X