توضیحات رئیس سازمان بازرسی در خصوص پرونده های خاوری، بورسیه های غیر قانونی و هواپیمای آنتونوف 140

توضیحات رئیس سازمان بازرسی در خصوص پرونده های خاوری، بورسیه های غیر قانونی و هواپیمای آنتونوف 140

تسنیم / ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آخرین وضعیت هواپیمای آنتونوف 140 به کجا رسید، اظهار داشت: این پرونده در مرحله تکمیل قرار دارد و جعبه سیاه بازخوانی شده است و در آینده‌ای نزدیک گزارش تکمیلی آن ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: معمولاً جعبه سیاه با حضور نمایندگان کشورهای سازنده بازخوانی می‌شود که ماه آینده نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص پرونده فساد در فوتبال گفت: ما به باشگاه‌های ورزشی نظارت کامل داریم و بازرسی ما مستمر است، تخلفات زیادی را دیدیم، خوشبختانه وزیر ورزش هماهنگی و همکاری خوبی در این زمینه داشته است؛ ولی نمی‌توانم نتایج را در این زمینه اعلام کنم چرا که محرمانه است و افشای آن غیرممکن؛ زمانی که فردی محکوم شد در این خصوص صحبت می‌کنم.

وی در خصوص پرونده‌ بورسیه‌های غیرقانونی گفت: این پرونده تکمیل شده است و آن را به آنجا فرستادیم که باید فرستاده می‌شد چرا که پرونده‌های را با توجه به صلاحیت هر مرجع، ارسال می‌کنیم مانند دیوان عدالت و دیوان محاسبات؛ موضوع محرمانه است و نمی‌توانم در این خصوص نیز صحبت کنم.

سراج در خصوص پرونده فردی که با مه آفرید بود و در دبُی است، افزود: برای این موضوع هنوز کیفرخواست صادر نشده است و موضوع در حال رسیدگی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در باره فروش اموال مهرگان گفت: این امر غیابی در حال مزایده است و ما مشغول این امر هستیم چرا که برخی از اموال مصادره شده است؛ رد مال به بانک‌ها وجود دارد و وزیر اقتصاد اعلام کرده است که مهرگان، 3 هزار و 300 میلیون تومان بدهی به بانک دارد.

سراج در باره محاکمه سه مدیر که گفته شده است که شما دیگر به آن رسیدگی نمی‌کنید، گفت: این پرونده پیش خودم است و منتظر اقدام جدید هستم.

وی در پاسخ به اینکه آیا خاوری باز می‌گردد؟ گفت: خاوری را می‌آوریم و باید بیاید؛ زمانی که وی فرار کرد وکیل انتخلاب کرد، پس دادگاه وی حضوری است چرا که وکیل در دادگاه حضور دارد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه جهرمی گفته است، قوه قضاییه جرم مرا اعلام نکرده است، گفت: مگر می‌شود بدون تفهیم اتهام کیفرخواست صادر شود؟.

سراج در پایان خاطرنشان کرد: در سفری که به دانمارک داشتم تفاهم‌نامه‌ای طی 6 بندی امضا شد که موضوعاتی از قبیل تجربیات، اطلاعات و اسناد در آن مد نظر قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیحات رئیس سازمان بازرسی در خصوص پرونده های خاوری، بورسیه های غیر قانونی و هواپیمای آنتونوف 140» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X