در تنظیمات چه خبر است؟

در تنظیمات چه خبر است؟

یکی از سؤالاتی که برخی از کاربران آخرین خبر از ما دارند، نحوه تغییر اندازه فونت یا چگونگی فعال یا غیر فعال کردن سرویس دریافت اخبار مهم و فوری یا مدیریت کردن مقدار فضای اطلاعات نرم افزار است. پاسخ ما به تمامی این سؤال‌ها یک چیز بود: «به بخش تنظیمات سر بزنید»
چگونه؟
خیلی آسان‌تر از چیزی که فکرش را بکنید. آخرین خبر را باز کنید. گوشه سمت راست منوی قرمز رنگ بالا؛ سه خط موازی هستند، آنجا را لمس کنید. یک منو باز می‌شود. اولین گزینه از سمت چپ بخش تنظیمات است. به همین سادگی! در بخش تنظیمات شما با 5 قسمت کلی سروکار دارید. تنظیمات سرویس اخبار مهم، تنظیمات سرویس اخبار فوری، تنظیمات عمومی آخرین خبر، تغییر اندازه قلم و مدیریت حافظه.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در تنظیمات چه خبر است؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات