جشن تروریست ها!

جشن تروریست ها!

مجاهدین/ متن پیش رو از سری مطالب سایت مجاهدین است که انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

13 سال قبل در چنین روزی واقعه ای رخ داد که جهان را دگرگون کرد، تا جایی که می‌توان تحولات عصر حاضر را به دو بخش قبل از 11 سپتامبر 2001 و بعد از آن تقسیم کرد. مسئله فقط محدود به چند انفجار بزرگ در شهرهای آمریکا نیست، بلکه این حادثه باعث شد تا هرگونه جنگ‌افروزی در دنیا به نام "مبارزه با تروریسم" توجیه یافته و بدین ترتیب تمامی حقوق اساسی بین‌المللی که در منشورهای جهانی ثبت شده، فلج و ناکارآمد شود.

موضع گیری منافقین و سرکرده آنان پس از وقوع این اتفاق خواندنی است.طبق اظهار نظر شاهدان در همان شب و پس از وقوع حادثه، مراسم جشن و پایکوبی برقرار شد و فیلم های حمله به برج های دوقلو که از خبرگزاری ها منتشر شده بود به طور متعدد در سالن جلسه پخش می شد و شیرینی و میوه بین نفرات توزیع می کردند. همه نفرات نیز با دیدن فیلم به دست و سوت زدن می پرداختند. بیش از همه مسعود رجوی، سرکرده متواری گروهک منافقین،از این موضوع خوشحال بود و در حالی که خوشحالی خود را نمی توانست پنهان کند و قهقه سر می داد و در حالی که آمریکا را به ببر کاغذی تشبیه می کرد، گفت: این است بیت العنکبوت شما که در مقابل اراده خلق به لرزه در آمده است، الان این اسلام ارتجاعی است که چنین کرده، وای به روزی که اسلام انقلابی وارد عمل شود، آن هم از نوع گوهر بی بدیل زمان گوهر مریمی ... طوفان به پا می کنیم و... بعد از دولت ایران نوبت آمریکاست ...

حدس می زنید این ادعا چند وقت دوام آورد؟!
در خاطرات یکی از جدا شده های رده بالای این گروهک آمده است: در زمان حمله آمریکا به کشور عراق و بعد از سرنگونی صدام ما شاهد بودیم که چگونه به یکباره 180 درجه مواضع ضد امپریالیستی منافقین تغییر کرد و در کمتر از چند ماه دوست و رفیق شفیق افسران آمریکایی شدند.
پس از فتح بغداد و اطمینان منافقین از ماندن آمریکایی ها در عراق، طی 3 شبانه روز تمام اسناد خود را سوزاندند. از ویدئویی هایی که از مراسم ها و جشن های خود علیه آمریکا گرفته تا کتاب ها و یادداشت های علیه امپریالیست! آمریکا پس از ورود به عراق منافقین را خلع سلاح کرد. اما آنان به همراه اسنادی که در قبرستان مروارید دفن کرده بودند، تعداد بسیاری سلاح نیز مخفی کردند.

طبق گفته شاهدان، مهوش سپهری که در آن زمان هم رده مریم قجر محسوب می شد، به دست و پای افسران آمریکایی افتاد و با گریه و التماس تقاضا می کرد آنان را خلع سلاح نکنند.
امروز شاهدیم که گروهکی که 3 روز از پنجاهمین سالگرد تاسیسش می گذرد و مبنای تشکیلش را مبارزه با امپریالیسم می دانست، حال از ترس جان چه کارها که نمی کند!

سازمانی که ادعای 16 سال آموزش نظامی را یدک می کشد، مدعی است ارتش و تانک و خودروی زرهی و زاغه مهمات دارد، سی و چند سال است علیه کشور خودش می جنگد و جاسوسی می کند و در پرونده سیاهش حتی انفجار دفتر نخست وزیری را دارد، چطور است جلوی دشمن شماره 1 خود بدون مقاومت تسلیم می شود؟! با امپریالیستی که سال ها ماهیت وجودی شان را تشکیل می داد، قرار داد صلح امضا کردند که به آنها حمله نشود. برای سربازان آمریکایی جشنی برپا می کردند که نه تنها در اسناد منتشر شده جداشده ها که در خاطرات افسران آمریکایی کاملا پیداست.
حرف بسیار است؛ اما چه ننگی بالاتر از اینکه پس از 11 سال که از حمله آمریکا می گذرد، تمام افتخار و تکیه منافقین این است که تمام ساکنان پادگان اشرف و کمپ لیبرتی تحت الاحمایه دولت آمریکا هستند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشن تروریست ها!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X