ابری نیا: مجوز تاسیس دانشگاه محمدرضا عارف صادر نشده است

ابری نیا: مجوز تاسیس دانشگاه محمدرضا عارف صادر نشده است

باشگاه خبرنگاران / مدیر کل دفتر آموزش‌های عالی غیر دولتی وزارت علوم گفت: بر اساس گفته‌های محمدرضا عارف هم اکنون وی به دنبال تامین منابع مالی موسسه غیر‌انتفایی خود است و تاکنون مجوزی جهت تاسیس موسسه غیر‌انتفایی صادر نشده است.
کارن ابری نیا مدیر کل دفتر آموزش عالی غیر دولتی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: در رابطه با دانشگاه عارف و تاسیس یک موسسه غیرانتفایی باید بگویم که مباحث مطرح شده از سوی محمد‌رضا عارف را مطالعه کردم چنانچه که بیان شده وی به دنبال تامین منابع مالی است و تا زمانی که تامین منابع مالی به اتمام نرسد ما هم نمی‌توانیم بر اساس قانون بررسی کنیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا دانشگاه محمدرضا عارف مجوز دریافت کرده یا نه؟ اظهار داشت: بحث مجوز گرفتن مراحل مختلفی دارد چنانچه در ابتدا در این رابطه بحث موافقت اصولی مطرح می‌شود و سپس در مراحل جدی‌تر موافقت قطعی در خصوص مکان تاسیس موسسه غیر‌انتفایی مطرح است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس گفته‌های محمدرضا عارف در ابتدا باید منابع مالی و بعد مجوز و سپس مکان تاسیس دانشگاه تایید شود ولی تاکنون مجوزی برای تاسیس موسسه غیر‌انتفایی ارائه نشده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابری نیا: مجوز تاسیس دانشگاه محمدرضا عارف صادر نشده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X