کوهکن:اصولگرایان در انتخابات مجلس به دنبال همگرایی حداکثری هستند

کوهکن:اصولگرایان در انتخابات مجلس به دنبال همگرایی حداکثری هستند

خانه ملت / عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه اصولگرایان برای توفیق درانتخابات مجلس آینده به دنبال ایجاد همگرایی حداکثری است، افزود: سیاست های نخ نما شده برخی طیف‌ها در واگرایی جریان اصوگرایی اثر ندارد.

محسن کوهکن با اشاره فعالیت جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی برای ورود به انتخابات مجلس دهم، گفت: ازهم اکنون که بیش از یک سال و چند ماه به انتخابات مجلس آینده زمان باقی است، اگر فضای کشور را انتخاباتی کنیم شاید بسیاری ازامور نیمه کاره رها شود که این موضوع به نفع جامعه نیست؛ اما انتخابات ها معمولا از پیش مقدمه ای نظیر ایجاد همگرایی، عبور از واگرایی ها و رفتن به سمت و سوی وحدت برخوردار هستند که بسیار طبیعی است.

نماینده ادوارمجلس ادامه داد: درحال حاضر عموم تلاش جریان های سیاسی ازاین موضوع سرچشمه می گیرد زیرا هرگونه واگرایی به نفع نتیجه انتخابات نیست و هرگونه همگرایی به طور قطع نتیجه مثبتی در پی خواهد داشت، بنابراین باتوجه به تجاربی که بزرگان اصولگرا از انتخابات گذشته دارند به سمت اتحاد و انسجام پیشتر از گذشته پیش می روند و نباید به واگرایی دچار شوند که قطعا به ضرر آنها خواهد بود.

وی تصریح کرد: رئیس جمهوردولت یازدهم مدعی است که اصلاح طلب نیست، اما اگر به جابه جایی مدیران در سطح کشور توجه شود می توان به وضوح چیدمان نیروهای اصلاح طلب را درپست های کلیدی مشاهده کرد، بنابراین باید دقت کرد نمره ای که مردم به عملکرد این دولت اختصاص می دهند نمی توان به پای جریان دیگری نوشت چون مردم به طور طبیعی با رئیس جمهور روبه رو نبوده و بخشی از رضایت و عدم رضایت مردم از دولت به تصمیم گیری ها و عملکرد دولت باز می گردد و بخشی از آن بارفتار مدیران استانی و شهرستانی با مردم در ارتباط است که این موضوع می تواند رویش و یا ریزش داشته باشد.

کوهکن با تاکید براینکه اصلاح طلبان باید از لاک استفاده ابزاری از دولت خارج شوند، افزود: اصلاح طلبان باید بگویند که اکثرمدیریت های اجرایی و اقتصادی دردست آنها است و مسئولیت اقدامات خود دردولت یازدهم را باید بپذیرند، جریان اصولگرا درصدد است که تا جای ممکن ایجاد همگرایی کند و بسیار به حاشیه سازی ها توجه دارد، بنابراین نیروهای زبده اصولگرا با تجربه کافی امور انتخابات را پیگیری کرده و سیاست های نخ نما شده برخی جریان ها درآنها اثر نمی کند.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: قطعا جریان اصولگرا برای توفیق در انتخابات مجلس دهم به دنبال همگرایی حداکثری است، اما باید تاکید کرد که اصوگرایی حزب گرایی نیست و برای اداره امور ساختار حزبی وجود ندارد، بنابراین افراد درطیف اصولگرایی به هرمیزان که به باورهای مشترک دست پیدا کنند همگرایی بیشتری را شاهد خواهیم بود؛ ولی درهمه مجالس عده ای نگاه ویژه به دولت داشته و سهم خاصی را برای رئیس جمهورقائل هستند، اما درهیچ مجلسی این طرز تفکر نمی تواند یک مجموعه منسجم و قالب باشد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کوهکن:اصولگرایان در انتخابات مجلس به دنبال همگرایی حداکثری هستند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X