پیشنهاد بررسی نحوه واگذاری سهام عدالت در جلسه غیرعلنی مجلس

پیشنهاد بررسی نحوه واگذاری سهام عدالت در جلسه غیرعلنی مجلس

خانه ملت/ عضو کمیسیون انرژی مجلس پیشنهاد بررسی نحوه واگذاری سهام عدالت در یک جلسه غیرعلنی را مطرح کرد و گفت، درخواست من این است که در یک جلسه غیرعلنی گزارشی ارایه شود وسپس تصمیم گیری کنیم، شاید تحقیق و تفحص دراین باره که درگذشته چه شده و درآینده چه خواهد شد لازم باشد.

روبرت بگلریان درباره این سخن رییس سازمان خصوصی سازی مبنی بر اینکه برگه های سهام عدالت فعلا اعتباری ندارد و در سهام عدالت برخی شرکت‌ها قیمت‌گذاری شده‌اند که اصلا وجود خارجی ندارند و هنوز تاسیس نشده‌اند، گفت: به هرحال برای مردم توقعاتی ایجاد شده و برای برگه های سهام عدالتی که در دست دارند در مقطعی سود هم دریافت کردند.

نماینده مردم ارامنه جنوب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهتر است ابتدا رییس سازمان خصوصی سازی گزارشی ارایه کند ، گفت: درخواست من این است که در یک جلسه غیرعلنی گزارشی ارایه شود وسپس تصمیم گیری کنیم، شاید تحقیق و تفحص دراین باره که درگذشته چه شده و درآینده چه خواهد شد لازم باشد.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس درادامه درباره دو طرح حمایت از تولید و تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و تاثیر آن بر روند بررسی بودجه، گفت: جدا از اینکه برنامه خروج از رکود و حذف احکام دایمی بودجه می توان بودجه را شفاف تر بست.

بگلریان با تاکید بر اینکه دولت اگر بخواهد با بستن بودجه انبساطی تکالیفی را بر عهده نهادها و بانکها بگذارد مشکل ایجاد خواهد شد، گفت: باید تاکید بودجه آینده بر روی تامین هزینه های جاری دولت در حد معقول باشد و حدمشخصی از هزینه های عمرانی نیز مشخص شود.

نماینده مردم ارامنه جنوب درمجلس درادامه با تاکید بر اینکه باید درراستای اصلاح ساختار حرکت کنیم، افزود: با حذف احکام دایمی در بودجه مقدمات خوبی را برای بودجه ریزی سالهای آینده فراهم خواهد شد ضمن اینکه بودجه شفاف تر می شود و ساختار بودجه عملیاتی فراهم می شود.

وی با تاکید بر اینکه باید درراستای شفاف سازی درآمدها و هزینه ها و حذف ردیف های متفرقه گام برداریم، افزود: امیدوارم با اجماع بیشتر بین دولت و مجلس بتوانیم با حداقل تغییرات بودجه را تصویب کنیم .

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه حذف احکام دایمی بودجه به تصویب بودجه با سرعت و کیفیت بیشتر کمک می کند،‌ گفت: فکر نمی کنم نرخ ارز کمتر از آنچه که در بودجه سال جاری است کمتر شود مگر منابع تازه درآمدی ارزی به کشور سرازیر شود که البته باید ببینیم چگونه مدیریت می شود.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشنهاد بررسی نحوه واگذاری سهام عدالت در جلسه غیرعلنی مجلس» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X