دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!

دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!

ترنجی/ آیفون6 معرفی شد. چه معرفی شدنی! حرف و حدیث‌ها و انتقادها آنقدر شدت یافت که گاهی فکر می‌کنیم معرفی نمی‌کرد بهتر بود. باید قبول کرد که اپل امسال سنگ تمام نگذاشت که هیچ، کمی‌نیز ضعیف عمل کرد. این را من نمی‌گویم. بازتاب‌ها پس از مراسم آنقدر شدید بود که خواه ناخواه به این نتیجه می‌رسیم.

مثالی می‌زنم. فرض کنید سامسونگ فقط گلکسی نوت 4 را معرفی می‌کرد. شک نکنید که انتقادهای شدیدی گریبانگیرش می‌شد. ولی سامسونگ با معرفی گلکسی نوت اج در کنار #نوت 4، با ارائه نوآوری‌هایی منحصر به فرد دهان‌های منتقد را بست. حداقلش این بود که حرف‌های زیادی برای گفتن داشت. ما هم منتظر اپل بودیم تا دهان منتقدان را ببندد.
در این گیر و دار، خود اپل نیز کبریت به خرمن نیم سوخته خود می‌زند. آیفون 6 را همه دیدید. اگر دیده باشید مطمئناً دوربین آن را نیز دیده اید. یک دوربین برجسته که اپل نتواست آن را درون دیوایسش پنهان کند. ولی چرا وقتی بحث از ضخامت آیفون 6 می‌شود، خبری از دوربین بیرون پریده آن نیست؟
شاید بعضی از شماها نیز متوجه این موضوع شده باشید که عکس‌های منتشر شده از آیفون 6 اصلی نیست و تمام آن‌ها “رندر” شده است! می‌خواهم بگویم که در تمام عکس‌هایی که از کناره دستگاه منتشر شده هیچ دوربین بیرون پریده ای وجود ندارد. گاهی آدم فکر می‌کند که اصلاً دوربینی وجود ندارد. بهتر است با هم ببینیم.
می‌بینید؟ این عکس‌ها از وبسایت رسمی‌خود اپل تهیه شده و جای هیچ شک و شبه ای ندارد!

اگر فرض کنیم که دوربین آیفون 6 حتی در حد نیم میلیمتر بیرون باشد (که بیشتر است) باز هم نمی‌توان آن را حذف با پنهان کرد. از این‌ها که بگذریم چرا اپل تصاویر رندر شده را قرار می‌دهد؟ حال اپل نه! هر شرکت دیگری که به ذهنتان می‌رسد. چه معنی دارد که تصاویر رندر شده را برای معرفی محصولات قرار دهند. لابد می‌گویید برای کیفیت بهتر و معرفی محصول، عکس‌ها مهم نیست. این درست. ولی دیگر تحمل دروغ را نمی‌توان داشت!
خوب لابد باز هم سوال پیش می‌آید که چرا می‌گویم دروغ؟ می‌پرسید چرا و چه لزومی‌دارد اپل این دوربین را پنهان کند؟ به شما می‌گویم.
دوربین یکی از قطعاتی است که بیشترین چالش را در نازک کردن گوشی‌های همراه برای سازنده به وجود می‌آورد. در واقع وقتی سازنده ای می‌بیند که همه چیز سر جایش قرار گرفته و می‌تواند دیوایسش را نازک تر بسازد، ولی دوربین “قوز بالا قوز” است، تصمیم را بر این می‌گیرد که قسمت اضافه آن را بیرون از دستگاه و برجسته بسازد.

حال اپل برای اینکه ضخامت دستگاه را نشان دهد و آرگونومی‌دستگاهش را به هم نریزد اقدام به حذف دوربین در تصاویر رنده شده کرده است. خوب این به مشتری و مخاطب توهین است. هر چقدر هم بتوان بابت تبلیغات و معرفی، آن را توجیه کرد نمی‌توان این حرکت را نادیده گرفت.
باور شما چیست؟ به ما بگویید که این اقدام را چگونه تفسیر می‌کنید؟

دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!

دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!

دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!

دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!

دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوربین آیفون 6 اصلاً برجسته نیست!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X