طیب نیا خبر داد: مهار تورم و زمینه بهبود شرایط تولید به عنوان 2 هدف مهم دولت محقق شد

طیب نیا خبر داد: مهار تورم و زمینه بهبود شرایط تولید به عنوان 2 هدف مهم دولت محقق شد

باشگاه خبرنگاران/ وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت، مهار تورم و ایجاد زمینه برای بهبود شرایط تولید از جمله اهدافی بود که طی یک سال اخیر به آن دست یافتیم.

علی طیب نیا اظهار داشت: مهار تورم و ایجاد زمینه برای بهبود و رشد تولید از جمله اهداف مهم دولت و وزارت اقتصاد بود که خوشبختانه محقق شد.

وی در خصوص سرمایه گذاری خارجی افزود: این موضوع از جایگاه ویژه ای در مسیر توسعه برخوردار است.

طیب نیا با بیان اینکه نقش سرمایه گذاری خارجی فقط تامین منابع مالی نیست، تصریح کرد: این نوع سرمایه گذاری موجب ورود دانش و فنآوری جدید به کشور می شود که می تواند مسیر ارتقای بهره وری را تسهیل کند، همچنین ما از این طریق به بازارهای جدید نیز دست می یابیم.

به گفته وزیر اقتصاد همچنین با ورود سرمایه گذاری جدید خارجی در کشور توان و فنون مدیریتی کشور ارتقا می یابد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طیب نیا خبر داد: مهار تورم و زمینه بهبود شرایط تولید به عنوان 2 هدف مهم دولت محقق شد » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X