ویژه های ایران / کیفرخواست مرتضوی در انتظار گزارش تأمین اجتماعی

ویژه های ایران / کیفرخواست مرتضوی در انتظار گزارش تأمین اجتماعی

ایران / با وجود گذشت نزدیک به یک سال از ارجاع گزارش مجلس از تخلفات سازمان تأمین اجتماعی در دولت قبل به دستگاه قضایی، هنوز دادگاهی برای سعید مرتضوی متهم اصلی این تخلفات و رئیس وقت این سازمان تشکیل نشده است. همین موضوع انتقاد نمایندگان را به دنبال داشته است. خبرنگار ایران اطلاع یافت تنظیم کیفرخواست علیه سعید مرتضوی در انتظار گزارش سازمان تأمین اجتماعی به مقامات قضایی است. حدود دو هفته است که دستگاه قضایی از سازمان تأمین اجتماعی خواسته تا گزارش خود را درباره تخلفات این پرونده و گزارش تحقیق و تفحص مجلس ارائه نماید تا روند تنظیم کیفرخواست تکمیل شود. بر اساس گزارش مجلس تخلفات گسترده‌ای در دوره ریاست سعید مرتضوی در سازمان تأمین اجتماعی انجام شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های ایران / کیفرخواست مرتضوی در انتظار گزارش تأمین اجتماعی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X