کارشناس بازار سرمایه: قیمت‌های بورس برای خرید جذاب شدند

کارشناس بازار سرمایه: قیمت‌های بورس برای خرید جذاب شدند

تسنیم/ یک کارشناس بازار سرمایه گفت: شرایط فعلی فرصت خوبی برای خرید سهام و سرمایه گذاری با دید بلندمدت در بورس است.

داود کریمی در خصوص وضعیت کنونی بورس گفت: در شرایط کنونی مولفه های بازار سرمایه خوب است و قیمتها به حد جذابی رسیده اند، ضمن این که پی بی ای بازار نیز با رسیدن به حدود عدد 5، یک پله از محدوده تاریخی خود پایین‌تر آمده است.
این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به این که مولفه های تاثیرگذار در رونق بورس در شرایط کنونی از وضعیت مناسبی برخوردارند تصریح کرد: به عنوان نمونه دلار یکی از مولفه های تاثیرگذار بر سودآوری شرکتهای بورسی است که در حال حاضر از تعادل برخوردار است. همچنین عزم دولت برای خروج از رکود غیرتورمی نیز قابل توجه است.
وی اضافه کرد: موضوعاتی مانند کاهش نرخ سود بانکی، افزایش نرخ برخی کالاها و تاثیر آن بر سودآوری شرکتها و حرکت رو به جلوی سیاست خارجی و نیز شرایط مناسب بازارهای جهانی از دیگر عواملی هستند که شرایط کنونی را برای رونق بورس همراه می کنند.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: در شرایط کنونی قیمت سهام شرکتها در بورس برای خریدن جذابیت دارد و شرایط فعلی فرصت خوبی برای خرید سهام و سرمایه گذاری با دید بلندمدت در بورس است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارشناس بازار سرمایه: قیمت‌های بورس برای خرید جذاب شدند » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X