ویژه های ایران / ناکامی تندروها در جلب توجه رسانه‌ها

ویژه های ایران / ناکامی تندروها در جلب توجه رسانه‌ها

ایران / تازه‌ترین تحرک جریان تندور برای تحت‌الشعاع قرار دادن دیپلماسی دولت در نیویورک با بی‌توجهی کامل رسانه‌ها مواجه شد. این جریان طی دو سه روز گذشته برای تحت‌الشعاع قرار دادن سفر رئیس جمهوری و هیأت همراه به نیویورک با برگزاری برخی نشست‌های چند نفره قصد جریان‌سازی داشتند که به علت توجه نکردن رسانه‌ها به تحرکات و گفته‌هایشان با ناکامی مطلق مواجه شدند. ظاهراً این جریان بسیار اقلیت حیات خود را در جو‌سازی و نیاز مبرم به طرح مطالب تندروانه شان در رسانه‌ها می‌بینند که با هوشیاری رسانه‌ها نتوانستند کاری از پیش ببرند. این در حالی است که سایر جریانات سیاسی با استقبال از دیپلماسی فعالانه دولت در نیویورک در عین حال به طرح مباحث و دیدگاه‌های خود پرداختند که در برخی موارد توأم با پیشنهادات و حتی انتقاداتی هم بود و چند مقام دیپلماسی دولت اعلام کردند به این دیدگاه‌ها احترام گذاشته و بدان توجه لازم را خواهند کرد. برخی فعالان سیاسی به رسانه‌ها توصیه می‌کنند از بازتاب مطالبی که توسط تندروها مطرح می‌شود خودداری کرده تا بدین ترتیب این جریان بتدریج افول پیدا کند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویژه های ایران / ناکامی تندروها در جلب توجه رسانه‌ها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X