گزینه دایی برای جانشینی ماهینی!

گزینه دایی برای جانشینی ماهینی!

جام نیوز/ بازیکن محروم پرسپولیس با وعده ای که درباره حل شدن مشکل کارت معافیت خود به کادر فنی داده بود، باعث شد که خانزاده به تیم ملی امید برود.
محرومیت حسین ماهینی از همراهی پرسپولیس تا پایان مسابقات لیگ بدترین خبری بود که می توانست به علی دایی برسد.
مربیان پرسپولیس تقریبا ده روز پیش بود که متوجه شدند کارت معافیت حسین ماهینی از سوی نظام وظیفه باطل شده و او باید به خدمت مقدس سربازی برود. در این مدت خود این بازیکن چنین مساله ای را به شدت رد می کرد و به مربیانش اطمینان می داد که مشکلش قابل حل خواهد بود.
بعد از پیگیری های انجام شده در نهایت ماهینی به همراه 12 بازیکن لیگ برتری دیگر کارت معافیت شان باطل اعلام شد تا حدی که سازمان لیگ نیز اعلام کرده آنها حتی حق ندارند به یک تیم نظامی بروند، بلکه باید خود را به عنوان سرباز به نظام وظیفه معرفی کنند.
با این شرایط دایی نمی تواند در دیدارهای آینده تیمش از حسین ماهینی استفاده کند و این در حالی است که او هفته گذشته مجوز جدایی موقت محمدرضا خانزاده دیگر دفاع راست تیمش را برای همراهی تیم ملی امید در مسابقات آسیایی کره جنوبی، صادر کرد. شاید اگر دایی به حرف های ماهینی اعتماد نمی کرد هرگز اجازه نمی داد ذخیره او از تیم جدا شده و حداقل چهار بازی را از دست بدهد.
در حال حاضر حمیدرضا علی عسگر تنها گزینه دایی برای پست دفاع راست است، هر چند او در فصل جاری قرار شد در نقش دفاع چپ را بازی کند و هم اکنون نیز به همراه میثم حسینی دو گزینه مدنظر دایی برای این پست هستند.
نکته قابل توجه اینکه پرسپولیس دیگر شانس بازگرداندن مهرداد پولادی را هم ندارد، چرا که او نیز جزو نفراتی است که کارت معافیتش از سوی نظام وظیفه باطل اعلام شده است.
اگر ماهینی و پولادی نامشان از لیست پرسپولیس خارج شود این باشگاه چهار جای خالی خواهد داشت. در این صورت دایی در پی جذب یک دفاع راست نیز خواهد بود.
البته سرمربی پرسپولیس مجبور است برای جذب دفاع راست تا نیم فصل صبر کند چرا که این باشگاه فقط می تواند یک بازیکن خارجی غیرآسیایی در این مقطع به خدمت بگیرد که دایی در پست دفاعی دنبال گزینه خارجی می گردد.
اینکه حالا در نیم فصل باشگاه داخلی حاضر خواهد شد دفاع راست خود را به باشگاه پرسپولیس بفروشد یا نه، تا آن موقع باید صبر کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزینه دایی برای جانشینی ماهینی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X