4گوشه دنیا/ عاقبت تلخ افراط در چالش سطل آب یخ!

4گوشه دنیا/ عاقبت تلخ افراط در چالش سطل آب یخ!

باشگاه خبرنگاران/ افراط در ایده چالش سطل آب یخ که به تازگی در سراسر دنیا گسترش یافته و حتی شخصیت های سیاسی و چهره های سرشناس هنری هم در آن شرکت می کنند، دو نفر از داوطلبان این چالش را در آستانه مرگ قرار داد.

افراط در چالش ریختن سطل آب یخ بر سر، دو داوطلب این چالش را به مرگ نزدیک کرد.

داوطلب نخست که جوانی بلژیکی بود از مرز ریختن سطل آب یخ بر سر خود فراتر رفت و به ریختن آب یخ از هواپیما از ارتفاع 22 پایی متوسل شد و مقدار زیاد آب و وزن سنگین آن که به حدود 3300 سطل می رسید، چنان ضربه ای به وی وارد کرد که او را تا آستانه مرگ پیش برد.


داوطلب دوم این چالش نیز فردی بود که با افراط در این زمینه سعی کرد که با بولدوزر آب سرد روی سر خود بریزد؛ اما یک اشتباه ساده از سوی راننده بلولدوزر باعث برخورد بیل بولدوزر با سر وی و سپس ریختن آب بر بدنش شد که در نتیجه وی هم تا دم مرگ پیش رفت.
شایان ذکر است که هدف از ایده چالش ریختن سطل آب یخ بر سر که به صورت جنون آمیزی در سراسر دنیا گسترش یافته، جمع آوری کمک برای تحقیقات در زمینه بیماری اسلکروز جانبی میوتروفیک است.


در این چالش، یک سطل آب یخ بر سر داوطلبان کمک به صندوق مخصوص تحقیقات درخصوص این بیماری، ریخته می شود و هدف از این اقدام سمبولیک جمع آوری کمک بیشتر برای این تحقیقات به شیوه ای جالب توجه است.
طبق گزارش العالم، با این شیوه تاکنون میلیون های دلار برای تحقیقات در خصوص این بیماری جمع آوری شده است زیرا این ایده به اندازه گسترش یافته که بسیاری از چهره های سیاسی و هنری سرشناس دنیا از جمله جرج دبیلو بوش، جستین تمبرلیک هنرپیشه معروف، لیدی گاگا خواننده و مارک تسوکبرگ بنیانگذار فیس بوک و بیل گیتس در آن شرکت کرده اند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4گوشه دنیا/ عاقبت تلخ افراط در چالش سطل آب یخ! » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X