فرمانده نیروی هوایی رژِیم صهیونیستی: جنگنده‌های ما دیروز در غزه بودند و فردا ممکن است به تهران فرستاده شوند

فرمانده نیروی هوایی رژِیم صهیونیستی: جنگنده‌های ما دیروز در غزه بودند و فردا ممکن است به تهران فرستاده شوند

انتخاب/ ژنرال امیر اشل فرمانده نیروی هوایی اسرائیل گفت که هر لحظه می توانیم جت هایی که برای حمله به غزه استفاده شده را برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران فرابخوانیم.

اسرائیل تودی نوشت: ژنرال امیر اشل فرمانده نیروی هوایی اسرائیل گفت که هر لحظه می توانیم جت هایی که برای حمله به غزه استفاده شده را برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران فرابخوانیم.

امیر اشل بیان ضمن انتقاد از بودجه ی وزارت جنگ اسرائیل داشت: هیچکس حاضر نیست، جت هایی سالخورده مثل جت های ما را سوار شود.

وی اضافه کرد: دیروز، این هواپیما در غزه بودند و فردا ممکن است آنها را به تهران بفرستیم.

بودجه ی دولت اسرائیل منجر به تنش های زیادی پس از جنگ غزه شده است.

لپید وزیر اقتصاد اسرائیل قول عدم افزایش مالیات ها را به منظور پوشش هزینه های جنگ علیه غزه را داده است. از سوی دیگر بنیامین نتانیاهو اصرار دارد که اسرائیل میلیاردها شکل(واحد پول رژیم صهیونیستی) به بودجه دفاعی اضافه کند تا با آنچه تهدیدهای امنیتی می خواند مقابله کند.

اسرائیل تودی در ادامه نوشت: نتانیاهو به هر قیمتی به دنبال جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است و به همین دلیل به دنبال تقویت نیروی هوایی خود است.

به نوشته ی این رسانه ی اسرائیلی، سخنان اشل توسط رسانه های فعال در سرزمین های اشغالی به عنوان نشانه ای برای آمادگی اسرائیل برای حمله به ایران در آینده نزدیک تلقی شده است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرمانده نیروی هوایی رژِیم صهیونیستی: جنگنده‌های ما دیروز در غزه بودند و فردا ممکن است به تهران فرستاده شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X