كمبود امكانات و اعتبارات ورزش موتورسواري و اتومبيل راني در گناباد

به گزارش خبرنگار ورزشي ايرنا حميد محمد نژاد روز يكشنبه به خبرنگاران گفت: امكانات زيرساختي اين ورزش در گناباد به هيچ عنوان جوابگوي نياز ورزشكاران نيست و فعالان اين رشته از داشتن يك پيست ورزشي استاندارد نيز محرومند.
وي افزود: تنها پيست موتورسواري اين شهرستان هم بسيار فرسوده است و بازسازي آن به 250 ميليون ريال اعتبار نياز دارد.
وي اظهار كرد: بخشي از اين پيست با هزينه 50 ميليون ريال در سال گذشته بهسازي شد اما با وجود پيگيري هاي متعدد از سوي مسئولان ذيربط تاكنون اقدامي براي حمايت از ورزش موتورسواري گناباد صورت نگرفته است.
محمد نژاد گفت: ورزش موتورسواري و اتومبيل راني در اين شهرستان از ظرفيتهاي بسيار برخوردار است بطوريه ورزشكاران اين شهرستان در سالهاي گذشته مقامهاي برتر استاني و كشوري را كسب كرده اند.
وي افزود: با توجه به استقبال مردم گناباد از مسابقات استاني موتوركراس سال گذشته و پيگيري ‌هاي انجام شده، موافقت اوليه برگزاري مسابقات موتورسواري شرق كشور در گناباد طي سالجاري گرفته شده است.
وي اظهار كرد: در صورت بازسازي نشدن پيست موتورسواري گناباد در چند ماه آينده انجام رقابتهاي مزبور به شهر ديگري واگذار مي شود.
رئيس هيات موتورسواري و اتومبيل راني گناباد خاطر نشان كرد: با وجود ظرفيتهاي موجود پيست اتومبيل راني در اين شهرستان وجود ندارد و براي ايجاد و تجهيز آن دست كم يك ميليارد ريال مورد نياز است.
هم اكنون 20 ورزشكار در گناباد به صورت سازمان يافته در رشته موتورسواري و اتومبيل راني مشغول فعاليت هستند.
از مجموع هفت هزار ورزشكار اين شهرستان در 30 رشته ورزشي حدود دو هزار نفر زيرپوشش بيمه قرار دارند.
شهرستان 85 هزار نفري گناباد در 287 كيلومتري جنوب استان خراسان رضوي واقع است.
2095/ 6053

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كمبود امكانات و اعتبارات ورزش موتورسواري و اتومبيل راني در گناباد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X