پرونده پولادی پیچیده شده است/ زنگ خطر برای تیم ملی!

پرونده پولادی پیچیده شده است/ زنگ خطر برای تیم ملی!

مهر/ بازیکن ملی پوش فصل گذشته پرسپولیس که این روزها تکلیفش با این باشگاه ایرانی و یک باشگاه قطری مشخص نشده است، برای حضور در جام ملت های آسیا باید زودتر تکلیفش را مشخص کند چرا که زنگ خطر برای ملی پوشان به صدا درآمده است.
پرسپولیس فقر بازیکن با تجربه دارد و همین مسئله ماجرای پولادی را برای مدیران این باشگاه حادتر و پررنگ‌تر کرده است این درحالی است که مهرداد با دنباله روی از برنامه انصاریفرد و نکونام (... و شاید با مشورت با کاپیتان تیم ملی) که صبر کردند و در ایران با هیچ باشگاهی قرارداد نبستند، عزم اروپا کرده بود و البته شاید نمی دانست که قراردادش با پرسپولیس پیچیده تر از آن است که بتواند به سادگی از ایران برود .
پولادی در انتهای جهانگردی‌اش برای عقد قرارداد به حوزه خلیج فارس رسید اما هنوز تکلیفش با پرسپولیس معلوم نیست و به نظر نمی‌رسد بتواند شرایط را برای خودش به سمت لژیونر شدن سوق دهد.
در هر صورت آنچه بین پولادی و پرسپولیس در احکام کمیته انضباطی و دادرسی فدراسیون رخ می دهد برای هر دو طرف این دعوی مضر است و به سود طرفین است که هر چه سریعتر این داستان را تمام کنند و نهایتا هر دو منتفع شوند.
پولادی با یک نگاه به لیگ می تواند بفهمد که اکثر ملی پوشانی که بسیار زودتر از پولادی تکلیف‌شان با تیم‌هایشان معلوم شده نیز هنوز به مرز آمادگی کامل نرسیده اند که نمونه اش تیموریان، خسرو حیدری، صادقی، نکونام، انصاریفرد و ...هستند و پولادی اگر بیش از این از چرخه تمرین - مسابقه - تمرین دور بماند خودش بیش از دیگران متضرر می می شود.
ماجرای قرارداد پولادی با پرسپولیس این روزها در چرخه سریعتری توسط باشگاه سرخپوش پایتخت دنبال می شود و از آنطرف هم مشاوران پولادی به او در پیش بودن جام ملتهای آسیا در استرالیا را متذکر شده اند.
با احتساب این اخبار شاید باید زودتر از حد مقرر تکلیف نهایی پولادی با پرسپولیس را روشن شده ببینیم چه جدایی و چه ادامه همکاری چون هر دو طرف فرصت زیادی ندارند!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرونده پولادی پیچیده شده است/ زنگ خطر برای تیم ملی!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X