ابوترابی فرد:اقتدار ملت ایران خواب را از مزدوران آمریکایی ربوده است

ابوترابی فرد:اقتدار ملت ایران خواب را از مزدوران آمریکایی ربوده است

مهر / نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غزه و عراق همه شاگردان مدرسه دفاع مقدس جمهوری اسلامی هستند، افزود: اقتدار امروز ملت ایران خواب را از دیدگان آمریکا و مزدوران آمریکایی ربوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد چهارشنبه شب در یادواره سرداران و 60 شهید سید محله قائم شهر با بیان اینکه دیروز شهدا، ایثارگران، اسراء و جانباران برای امنیت کشور و مردم ایثار، ایستادگی و مقاومت کردند، اظهار داشت: ثمره هشت سال دفاع مقدس و 10 سال اسارت دستیابی به یک نظام سیاسی مقتدر و قدرت بالنده است.
وی با بیان اینکه در دنیای ناامن امروز، استکبار جهانی و آمریکا به همراه مزدورانش با دلارهای نفتی منطقه را به آشوب کشیده اند، گفت: این امنیت ستودنی در سراسر ایران اسلامی ثمره اجابت امر خداست.

وی بیان کرد: امروز دنیا می داند اگر دفاع مقدس و جمهوری اسلامی نبود قطعا مقاومت اسلامی لبنان پدید نمی آمد که این مقاومت ها توسط شاگردان مدرسه دفاع مقدس، جانبازان، شهدا و ایثارگران صورت گرفت.

حجت الاسلام ابوترابی با اشاره به اینکه کسانیکه می خواهند پرچمدار مبارزه با ترورسیم و داعش شوند تا دیروز داعش را حمایت می کردند و سلاح می دادند چرا امروز بدنبال گرفتن پرچم مبارزه با آنها هستند، گفت: رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری و نیروی سپاهی و رزمندگان ایران تمام نقشه های آنان را نقش بر آب کرده است.

خوابهای داعش و آمریکا نقش برآب شده است

وی همچنین با بیان اینکه تمام خواب هایی که داعش و آمریکا برای سوریه و عراق دیدند در سایه حمایت جمهوری اسلامی و رزمندگان نقش بر آب شده است، تصریح کرد: این امنیت ثمره انقلاب و قدرت نظامی جمهوری اسلامی است که جزو چند قدرت نظامی برتر جهان شده است.

ابوترابی فرد گفت: امروز جمهوری اسلامی در خلق دانش و تبدیل آن به فناوری، تولید انبوه و تجاری سازی علم جایگاه فاخری دارد.

وی خاطرنشان کرد: در طول دو دهه بعد از جنگ نابرابر، با وجود تحریم ها و فشارهای مختلف دشمن، حیات علمی و بالندگی ثمره امر اجابت خداست و این است که رهبری بر حیات فرهنگی تاکید اکید دارند.

این مسئول اذعان داشت: بانوان و دختران پاسدار حجاب و عفت خویش باشند که اگر این چادرهای مشکی و ایمان به خدا نبود دفاع مقدس خلق نمی شد، باید این نعمت را پاس داشت که رمز حیات کشور در این اجتماع است و در سایه این فرهنگ حیات و زندگی داریم.

ابوترابی فرد با بیان اینکه باید این حیات را ارتقاء بخشید، اظهارداشت: اگر در عرصه های اقتصادی هم امر خدا را اجابت کنیم قطعا جمهوری اسلامی تبدیل به یک قدرت اقتصادی برتر در قاره آسیا و صحنه جهانی خواهد بود که باید نقشه راه دین را طی کند.

این مسئول با بیان اینکه امروز باید در واحدهای مسکونی در مصرف برق، انرژی فسیلی، پوشاک، آب و خوراک صرفه جویی شود، اظهارداشت: مدیران کارخانجات و کشاورزان باید با کمترین آب بهترین محصول را برداشت کنند تا با این امر دارای محصولات با کیفیت باشیم و منابع آبی حفظ شود.

وی با بیان اینکه در آینده با کم آبی مواجه هستیم، اظهار داشت: صرفه جویی و مدیریت مصرف راه رسیدن به اقتصاد پویاست.

منابع کشور نباید هدر رود

ابوترابی با اشاره به اینکه نباید منابع کشور را هدر داد، افزود: از بودجه عمومی 140 هزار میلیارد تومان سال گذشته بیش از 120 هزار میلیارد آن هزینه جاری است که باید با صرفه جویی آن منابع را برای ایجاد اشتغال و تولید بکار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد، مدیریت، فرهنگ، زندگی و خانه دانش بنیان راه نجات کشور است.

نایب رئیس مجلس به سه عنصر کلیدی ولی فقیه، فرهنگ، دانش و اقتصاد که باید حرف اول را بزند، اشاره کرد.

ابوترابی با بیان اینکه آسیب های اجتماعی و آمار طلاق در کشور باید کاهش یابد، اذعان داشت: فرهنگ باید در جامعه ارتقا یابد و همچنین در عرصه دانش با سرعت و شتاب حرکت کنیم.

وی یکی از زیرساخت ها را استقلال اقتصادی، امنیت، تربیت نیروی انسانی دانست و گفت: در حوزه بهداشت و درمان، حمل و نقل و سایر زیر ساخت ها کشور در حد مطلوبی بسر می برد.

ابوترابی فرد تاکید کرد: اقتدار جمهوری اسلامی به چالش کشیدن قدرت های شیطانی و استکبار جهانی است که این امر با عزت، افتخار و با تداوم راه شهدا و برگزاری این یادواره ها محقق می شود و خانواده های شهدا در کشور شایسته رتبه نخست هستند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابوترابی فرد:اقتدار ملت ایران خواب را از مزدوران آمریکایی ربوده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X