بازیکنانی که خالکوبی دارند مجازات می شوند

بازیکنانی که خالکوبی دارند مجازات می شوند

ایرنا/ رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: هرنوع خالکوبی و آرایش چهره بازیکنان فوتبال داخلی و خارجی در لیگ ایران برای بار اول تذکر دریافت می کنند و اگر توجه نکنند، تنبیه و مجازات می شوند.
علی اکبر محمد زاده درباره موضع کمیته اخلاق درخالکوبی بازیکنان فوتبال افزود: به بازیکنانی که خالکوبی، چهره سازی یا هرنوع آرایش خلاف آداب و رسوم بومی و اسلامی و خارج از رفتار و اخلاق حرفه ای درفضای مجازی مانندشبکه های اجتماعی یازمین بازی داشته باشند، ابتدا تذکر داده می شود.
رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ادامه داد:درصورتی که به تذکرکمیته اخلاق توجه شود، موضوع خاتمه می یابد اما چنانچه نسبت به ارتکاب آن عمل دوباره اقدام شود،فرد خاطی با تنبیهات و مجازات های کمیته اخلاق مواجه خواهد شد.
محمدزاده درباره نحوه برخوردباخالکوبی توسط بازیکنان خارجی نیزگفت:موضوع بازیکنان خارجی نیازمند موشکافی است و از آنها تقاضا داریم تاحد امکان رعایت حال کشور میزبان را بکنند و در صفحات مجازی و تبلیغات شان با لباس های مناسب و پوشیده در ملاء عام و انظار هواداران ظاهر شوند.
رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ادامه داد:نخستین تذکرمابه بازیکنان خارجی این است که شان و جایگاه کشور میزبان را حفظ کنند و از آنها تقاضا داریم با توجه به اینکه مهمان یک کشوری اسلامی هستند در چارچوب همین فرهنگ، رفتار و کردار خود را قرار دهند.
وی درپاسخ به این سئوال که چرا در خصوص خالکوبی ها کمیته اخلاق حساس است و برخورد می کند گفت: خالکوبی کردن و اینگونه رفتارها برای کدام یک از اقشار جامعه پیش می آید؟ آیا اساتید دانشگاه خالکوبی و تاتو می کنند و از اینگونه نقش و شمایل ها روی سر و صورت و بدن خود می کشند؟ آیا پزشکان، مجریان تلویزیون، افراد فرهیخته و فرهنگی این کار را انجام می دهند؟.
محمد زاده با طرح این پرسش که چه کسانی دنبال خالکوبی، تاتو، ایجاد خط و خال ها و نقش و نگار بر سر و صورت خود هستند؟ افزود: آیا باید اجازه دهیم افرادی که جوانان ما و نوجوانان ما آنها را الگووستاره های زندگی خودمی دانند، این وضعیت را به خود گرفته و خود را به آن شکل و شمایل در بیاروند؟.
به گفته وی درکمیته اخلاق پرونده های متفاوتی وجوددارد و کمیته اخلاق اجازه نمی دهد بد اخلاقی ها و بدرفتاری ها درفوتبال صورت گیرد و هر مصاحبه و لفظی گفته شود زیرا اینگونه رفتارها زشت است و در شان کشور ما نیست.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازیکنانی که خالکوبی دارند مجازات می شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X