پرسپولیــس باید سوختگیری می‌کرد چه با بنزین سهمیه‌ای، چه بنزین آزاد

پرسپولیــس باید سوختگیری می‌کرد چه با بنزین سهمیه‌ای، چه بنزین آزاد

خبر ورزشی/ حرف‌های بازیکن پرسپولیس را در مورد تفاوت و جنس تمرینات پرسپولیس، جور دیگری تحلیل می‌کنیم. به عبارت بهتر می‌کوشیم احساساتی نشویم. تلاش می‌کنیم به کادرفنی قبلی ایرادی را وارد ندانیم و تلفن حرف زدن‌های سرمربی سابق و مماشاتی که شاید در گذشته صورت می‌گرفت را نادیده بگیریم. ما اعتقاد داریم پرسپولیس به یک تحول درونی نیاز داشت. با راه و روش‌هایی که در این زمینه صورت گرفت، کاری نداریم. وظیفه ما تأدیب هیأت‌مدیره پرسپولیس یا آموزش اسلوب مدیریتی به آنها نیست. این هیأت‌مدیره با همان روشی که خود می‌پنداشت صحیح است سرمربی سابق را از کار برکنار کرد و حمید درخشان را سر تمرین فرستاد. هر اتفاقی هم که در این میان افتاده به ما ارتباط ندارد اما آنچه نامش را می‌گذاریم انرژی تازه، باید به پرسپولیس داده می‌شد.پرسپولیس به بنزین نیاز داشت‌؛ چه سهمیه‌ای و چه آزاد باید هرچه زودتر سوختگیری می‌کرد. پرسپولیس با علی دایی همه راه‌های ممکن را رفته بود. همه بن‌بست‌ها را تجربه کرده بود. دایی بیش از این چیزی برای پرسپولیس نداشت. بهتر بود که او با پای خودش می‌رفت اما وقتی نرفت این بنزین تازه باید زورکی به خورد پرسپولیس داده می‌شد.مسئله این نیست که پرسپولیس با خروج دایی و ورود درخشان به کلی کن فیکون شود. قرار نیست با این تغییر و تحول، پرسپولیس را در فوتبال آسیا ببینیم و تصور کنیم اتفاق عجیب و غریبی قرار است رخ بدهد اما آنچه برای ما مسلم است اینکه پرسپولیس باید تحت هر شرایطی و پیش از نیم‌فصل دچار تغییر و دگرگونی می‌شد.
این تغییرات باید حاصل می‌شد. از این «باید» نمی‌شد فرار کرد. مسئله این نیست که پرسپولیس به‌دست چه کسی رسیده. آن که رفته و نفر تازه‌ای که آمده هیچ‌کدام عمر طولانی در پرسپولیس ندارند. این نفر جدید هم روزی از نیمکت پرسپولیس می‌رود. مسئله این نیست که به تناوب وقایع رخ داده در پرسپولیس باید جابه‌جایی‌های صورت بگیرد. وقت این جابه‌جایی در پرسپولیس بی‌تعارف رسیده بود...

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرسپولیــس باید سوختگیری می‌کرد چه با بنزین سهمیه‌ای، چه بنزین آزاد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X