4گوشه دنیا/ هشت پای انسانی هم متولد شد!

4گوشه دنیا/ هشت پای انسانی هم متولد شد!

دیلی خبر/ هشت پای انسانی هم متولد شد.پسربچه اوگاندایی که دارای چهار دست و چهار پا می باشد متولد شد.پسربچه سه ماهه با بدن عجیب در روستای نابیگینگوی در شرق اوگاندا بدنیا امد.مارگارت اوینو به همراه همسرش بونی فیس اوکونگو به محض متولد شدن فرزندشان وی را سریعا به نزدیک ترین بیمارستان بردند اما از دست پزشکان کاری ساخته نبود.مجبور شدن جهت درمان به بیمارستان پایتخت مراجعه نمایند.
گروه پزشکی بیمارستان مولاگو در کامپالا به سرپرستی پزشک جراح جان سکابیرا ضمن اینکه متوجه بدن عجیب و غریب پسر بچه بودند متوجه شدند وی دارای قفسه سینه اضافی می باشد که قلب و جگر در جای اصلی خود قرار نداشتند.
پزشکان همچنین دریافتند قسمتی از استخوان لگن در هر دو مشترک است.ضعف جسمانی نوزاد باعث شد پزشکان مجبور شوند جراحی وی را سه ماه به تعویق بیندازند.
در 18 ماه آگوست طی سه ساعت عمل جراحی پزشکان توانستند بخشی از قسمتهای اضافی پسربچه را از وی جدا نمایند.پزشکان همچنین قسمتهایی از پایین تنه را با کمترین خونریزی جدا نمودند

4گوشه دنیا/ هشت پای انسانی هم متولد شد!

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4گوشه دنیا/ هشت پای انسانی هم متولد شد!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X