مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور: انتقال فرودگاه مشهد در دستور کار قرار گیرد

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور: انتقال فرودگاه مشهد در دستور کار قرار گیرد

مهر/ مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور با اشاره به رشد یک درصدی پذیرش و ارسال بار همراه یا غیرهمراه مسافرگفت: فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد باید به محل دیگری منتقل شود.

محمدعلی ایلخانی با اشاره به اینکه فرودگاه شهیدهاشمی نژاد مشهد باید به محل دیگری انتقال یابد، گفت: فرودگاه مشهد باید به مکان دیگر منتقل شود به دلیل اینکه امکان توسعه بیشتر این فرودگاه فراهم نیست و باعث مزاحمت برای مردم شهر شده است.

وی به توسعه اپرون و موقعیت پارک در فرودگاه مشهد اشاره کرد و افزود: فاز دوم ترمینال خارجی فرودگاه اصفهان 67 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و فرودگاه شیراز هم با رشد 45 درصدی در احداث ساختمان نیروی انتظامی و 40 درصدی در ایجاد پارکینگ طبقاتی همراه بوده است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور با بیان اینکه پذیرش و ارسال بار همراه یا غیرهمراه مسافر در سال گذشته یک درصد رشد داشته است، اظهار داشت: در مجموع 387 هزار و 238 تن بار مسافر در پروازهای داخلی و خارجی حمل و نقل شد.

ایلخانی تصریح کرد: توسعه اپرون و اجرای پروژه تاکسی وی آلفا در فرودگاه مهرآباد تهران هم از دیگر پروژه هایی بود که در هفته دولت به بهره برداری رسید ضمن آنکه پروژه های دیگری در چند فرودگاه در حال انجام است.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور: انتقال فرودگاه مشهد در دستور کار قرار گیرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X