راه اندازی سیستم نوبت دهی تلفنی و الکترونیکی در بیمارستانها

راه اندازی سیستم نوبت دهی تلفنی و الکترونیکی در بیمارستانها

طبنا نیوز/ دکتر سجاد رضوی یکی از نقاط مثبت پایش و نظارت بر عملکرد بیمارستانهای دولتی و دانشگاهی در اجرای طرح تحول نظام سلامت را عدم ارجاع بیماران برای تهیه دارو و ملزومات پزشکی به خارج از ییمارستانها عنوان کرد و افزود: افزایش 5 درصدی زایمان طبیعی به دنبال رایگان شدن زایمان طبیعی در بیمارستانهای دولتی و کاهش میزان سزارین، افزایش رضایتمندی بیماران و کاهش مراجعات به مددکاری بیمارستانها از نقاط قوت پایش عملکرد بیمارستانها در طرح تحول نظام سلامت است.
وی بر ضرورت استقرار کامل سیستمهای اطلاعات بیمارستانی در بیمارستانها تاکید کرد و افزود: در صورت اتصال همه بیمارستانها به این سیستم، قالب کلی صورت حساب بیماران بستری یکپارچه می شود.
رضوی با اشاره به اینکه بهره گیری مناسب از نیروی انسانی متخصص و پرداخت به موقع حق الزحمه ها موجب افزایش اعتماد پزشکان به برنامه ماندگاری پزشکان در مناطق محروم خواهد شد، ادامه داد: می توان با توزیع مناسب نیروی متخصص در برخی شهرها، مشکل کمبود پزشک را مرتفع کرد.
وی بر رعایت استاندارد تعداد ویزیت ها در هر ساعت تاکید کرد و گفت: به منظور ثبت دقیق ساعات حضور پزشکان در کلینیک ها و مقیمی آنها در بیمارستانهای دولتی، لازم است پزشکان بدون تاخیر و بصورت دقیق و منظم در محل خدمت خود حضور داشته باشند.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه اندازی سیستم نوبت دهی تلفنی و الکترونیکی در بیمارستانها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X