کفاشیان: برگشتن کی روش دست فدراسیون است

کفاشیان: برگشتن کی روش دست فدراسیون است

ایرنا/ رییس فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد ارسالی کی روش اصلاح و مجددا برای او فرستاده شده است و اگر کی روش قبول کند این هفته امضا می کنیم.
علی کفاشیان درمورد آخرین وضعیت کی روش گفت: وی با داشتن وکلای بسیار حرفه ای و کاربلد قراردادهای مختلفی را برای ما آورد ولی فدراسیون بعد از بررسی مواردی را تعدیل کرد .
رییس فدراسیون فوتبال درمورد موارد اختلافی در قرارداد کی روش افزود : مبالغ سرجای خودش هست ولی مواردی وجود دارد که ما قبول نکرده ایم مثلا کی روش گفته است اگر پول من دیر پرداخت شود باید بهره آن را بدهید که از نظر ما قابل قبول نیست یا تمایل دارد اگر اختلافی پیش آمد دادگاه های حقوقی خارج از کشور به آن رسیدگی کنند که بازهم نظر ما این بود که مرجع رسمی فیفا و دادگاه های داخلی مرجع صالحه هستند یا کی روش می گوید درصورت فسخ قرارداد وی پولش را تا آخر بگیرد که بازهم مورد نظر ما نیست. در نهایت تلاش کی روش و وکلای او بر این است که قرارداد به نفع آنها بچربد ولی فدراسیون معتقد است همه چیز باید متعادل باشد.
کفاشیان در مورد مبلغ قرارداد کی روش گفت :دستمزد او و دستیارانش سالیانه دو و نیم میلیون دلار بود که همین میزان را در قرارداد فعلی حفظ کردیم ولی تعداد دستیارانش کم شده است و باید از مربیان ایرانی هم بهره بگیرد .
رییس فدراسیون فوتبال افزود : البته متن قرارداد جدید را کی روش هنوز ندیده است و با آن چیزی که خودش فرستاده است تفاوت زیادی دارد .ما قرارداد را فرستاده ایم و ممکن است قبول نکند و نیاید. قطعا کی روش باید با فدراسیون هماهنگ باشد و اینطور نیست که فقط حرف حرف کی روش باشد الان برگشتن او دست فدراسیون است .
کفاشیان در مورد دخالت وزارت ورزش وجوانان در قرارداد کی روش گفت : نه وزارت و نه شخص وزیر تا الان در مورد کی روش چیزی به من نگفته اند و فدراسیون مستقلا در مورد کی روش تصمیم می گیرد .
رییس فدراسیون فوتبال در مورد احتمال بازگشت کی روش به تیم ملی فوتبال ایران گفت : تصور می کنم ، بازگردد. چون پیشنهادی بهتر از ایران ندارد وگرنه آن را عملی می کرد.

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کفاشیان: برگشتن کی روش دست فدراسیون است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X