تأمين كمبودهاي آموزشي چهارمحال وبختياري چهار هزار ميليارد ريال نياز دارد

به گزارش ايرنا، گودرز اميري شامگاه يكشنبه درهجدهمين جشنواره خيران مدرسه ساز استان اظهار داشت: با اعتبارات محدود دولتي، نمي توان اين كمبودها را جبران كرد و به اهداف آموزشي رسيد.
وي تأكيد كرد: حتي در صورت اختصاص سالانه 300 ميليارد ريال براي تامين نيازهاي آموزشي استان جبران تمامي كمبودها افزون بر 13 سال طول مي كشد.
اميري افزود: اجراي روش هاي نو در مدرسه سازي و استفاده بهتر از امكانات بايد در دستور كار مسوولان مربوطه قرار گيرد و دستگاه هاي خدمات رسان در بخش هاي مختلف، بايد خدمات رساني به مدارس خيري را جزو دستور كار خود قرار دهند.
وي اضافه كرد: مي توان در خارج از ساعات فعاليت مدارس، با ارائه طرح هاي فني و علمي، از ظرفيت فيزيكي برخي مدارس بزرگ به ويژه در شهرها استفاده و بهره برداري اقتصادي انجام داد.
اميري عنوان داشت: ترويج فرهنگ مدرسه سازي و استفاده از توان ايرانيان مقيم خارج از كشور در اين راستا ضروري است.
به گزارش ايرنا، هجدهمين جشنواره خيران مدرسه ساز چهارمحال و بختياري در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگي رفاهي لاله شهركرد برگزار شد.
7362/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تأمين كمبودهاي آموزشي چهارمحال وبختياري چهار هزار ميليارد ريال نياز دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات