تأمين كمبودهاي آموزشي چهارمحال وبختياري چهار هزار ميليارد ريال نياز دارد

به گزارش ايرنا، گودرز اميري شامگاه يكشنبه درهجدهمين جشنواره خيران مدرسه ساز استان اظهار داشت: با اعتبارات محدود دولتي، نمي توان اين كمبودها را جبران كرد و به اهداف آموزشي رسيد.
وي تأكيد كرد: حتي در صورت اختصاص سالانه 300 ميليارد ريال براي تامين نيازهاي آموزشي استان جبران تمامي كمبودها افزون بر 13 سال طول مي كشد.
اميري افزود: اجراي روش هاي نو در مدرسه سازي و استفاده بهتر از امكانات بايد در دستور كار مسوولان مربوطه قرار گيرد و دستگاه هاي خدمات رسان در بخش هاي مختلف، بايد خدمات رساني به مدارس خيري را جزو دستور كار خود قرار دهند.
وي اضافه كرد: مي توان در خارج از ساعات فعاليت مدارس، با ارائه طرح هاي فني و علمي، از ظرفيت فيزيكي برخي مدارس بزرگ به ويژه در شهرها استفاده و بهره برداري اقتصادي انجام داد.
اميري عنوان داشت: ترويج فرهنگ مدرسه سازي و استفاده از توان ايرانيان مقيم خارج از كشور در اين راستا ضروري است.
به گزارش ايرنا، هجدهمين جشنواره خيران مدرسه ساز چهارمحال و بختياري در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگي رفاهي لاله شهركرد برگزار شد.
7362/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تأمين كمبودهاي آموزشي چهارمحال وبختياري چهار هزار ميليارد ريال نياز دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X