تغییر ذائقه جوانان، تفکر نوین در باره آینده جوانان ضروری است

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی احمدی پنج شنبه در نشست هم اندیشی با جوانان و نخبگان علمی ، ورزشی و فرهنگی شهرستان نیرافزود: با ایجاد و بسط فضاهای مجازی ، افکار عمومی ، رشد علمی و دیگر تغییرات می طلبد که نگاهی نو نیز به جوان و نیازهای این نسل داشته باشیم .
وی اضافه کرد: اقتصاد دانش بنیان مولفه مهم برای تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می رود و توجه ویژه به شرکت های دانش بنیان و سوق دادن جوانان به فعالیت در این حوزه می تواند ما را به اهداف خود رهنمون سازد.
وی جوان موفق را جوان آگاه و بیدار دانست و افزود:جوانان با تلاش در عرصه های پژوهشی و تحقیقی به بالندگی هرچه بیشتر جامعه اسلامی کمک می کنند.
احمدی با اشاره به اهمیت جایگاه جوان مبتکر و تولید کننده گفت: جوانان مبتکر ، توانمند و پرتلاش در عرصه تولید نقش محوری در تحقق اقتصاد مقاومتی و رهنمودهای مقام معظم رهبری دارند.
فرماندار نیر با اشاره به برنامه ریزی گسترده دشمنان گفت: یکی از مهمترین این برنامه ها، تغییر اعتقادات و افکار دینی و مذهبی در نسل نوجوان و جوان و بی اعتقادی آنها نسبت به بسیاری از مسائل است.
در این نشست پیمان جلیل پور یکی از جوانان فعال فرهنگی نیر عمده مشکل جوانان را اشتغال و ازدواج دانست و گفت:مدیران با کار جهادی بستر رفع مشکلات مهم جوانان را فراهم کنند و ظرفیت های شهرستان در این راستا مورد استفاده قرار گیرد.
شهرام اصالت نیری دیگر جوان نیری هم اهمیت شهرنیر را به عنوان یکی از دروازه‌های ورودی استان اردبیل و نیز یکی از مهمترین قطب های گردشگری استان مورد تأکید قرار داد و با اشاره به وجود فرهیختگان، جوانان تحصیلکرده ، این شهر را دارای ظرفیت مناسب جهت توسعه دانست .
وی علت بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه را ناشی از نبود نشاط اجتماعی دانست و گفت: نشاط اجتماعی باید به صورت ویژه در شهرستان نیر دنبال شود
به گفته وی ، شهرستان نیر از نبود برنامه های فرح بخش و شاد رنج می برد و برنامه ریزی مدیران برای برگزاری برنامه های شاد دراین شهرستان ضرورت دارد .
نیر در جنوب اردبیل واقع است.
7116/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تغییر ذائقه جوانان، تفکر نوین در باره آینده جوانان ضروری است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X