شورای توسعه فرهنگ قرآنی به پنج میلیون نفر خدمات ارائه می دهد

به گزارش خبرنگار ایرنا، ابوالفضل خوش منش روز پنجشنبه در همایش ملی واژه پژوهی در علوم اسلامی در یاسوج افزود: این شورا نقش قانونگذاری داشته و اجرای قوانین و مصوبات آن نیز در کشور ضروری است.
وی بیان کرد: کمیسیون های سه گانه زیرمجموعه این شورا شامل آموزش عمومی، تبلیغ و ترویج و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآن است.
خوش منش اظهار کرد: یکی از وظایف مهم این شورا احیای هر چه بیشتر ظرفیت ها و قابلیت های موجود در زمینه مسائل مذهبی، قرآنی و فرهنگی در کشور است.
وی عنوان کرد: این شورا علاوه بر حوزویان و دانشگاهیان اقدام به ارائه آموزش های آزاد فکری، علمی و محتوایی در مورد مسائل مذهبی، قرآنی و فرهنگی به دیگر اقشار جامعه نیز می کند.
خوش منش ابراز داشت: این شورا قابلیت های چشمگیری دارد که باید بیش از پیش مورد استفاده بهینه قرار گیرند.
وی افزود: قرآن کریم دریایی بی کرانه از معارف ناب الهی است که افراد عادی توانایی درک آنها را ندارند.
خوش منش گفت: دانش محدود بشر تاکنون تنها به گوشه و بخش اندکی از زوایای عمیق قرآن مجید دست یافته است.
وی بیان کرد: توجه دانشمندان و اندیشمندان غیراسلامی به قرآن کریم روز به روز در حال گسترش است.
7535/6162

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای توسعه فرهنگ قرآنی به پنج میلیون نفر خدمات ارائه می دهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X