میناوند: از ابتدای فصل با دایی لج بازی کردند

میناوند: از ابتدای فصل با دایی لج بازی کردند

جام نیوز/ پیشکسوت پرسپولیس گفت: «اگر هیچ کسی نداند من که می دانم این آقایان از ابتدای فصل با دایی لج بازی کردند و مشخص بود که از کجا شارژ می شدند و از چه تیمی حمایت می کنند.»
مهرداد میناوند که از برکناری علی دایی بسیار ناراحت است، اعتقاد دارد که اینطور برکنار کردن سرمربی یک تیم بزرگ، حتی در تیم های آماتور افغانستان هم دیده نمی شود. با این روش از فردا پرسپولیس به حاشیه می رود.
* شوکه شدم
میناوند در خصوص برکناری دایی اظهار داشت: «شوک عجیبی به من وارد شده است. در هر صورت من اعتقاد دارم که این کار وزیر ورزش نشان داد که او هیچ آشنایی با ادبیات فوتبال ندارد. من نمی دانم آقای خادم بعنوان معاون ایشان چرا باید بپذیرد که به این روش دایی و پیروانی را از تیم اخراج کنند.»
وی در توضیح صحبت هایش گفت: «من با تغییر مربی مشکلی ندارم. این حق طبیعی هر تیمی است که در صورت نتیجه نگرفتن کادر فنی اش را عوض کند. اما هر کاری آدابی دارد. برای من که در اروپا بازی کردم اینکار آنها به این معنی است که این افراد هیچ چیز از فوتبال روز دنیا نمی دانند. البته من از شخص دایی حمایت نمی کنم، بلکه هر کس دیگری هم بود همین حرف را می زدم. چون دل من برای باشگاه پرسپولیس می سوزد.»
* درخشان کار ساده ای در پرسپولیس دارد
میناوند در ادامه نظرش را درباره حمید درخشان گفت: «من خودم شاگرد آقای درخشان هستم و اتفاقا در دیداری که استقلال را 3 بر صفر شکست دادیم من در پرسپولیس بازیکن او بودم و از صمیم قلب به عنوان یک پرسپولیسی برای او آرزوی موفقیت می کنم.»
وی درباره آینده پرسپولیس نیز تصریح کرد: «هر کسی هم جای ایشان روی نیمکت می نشست من همین حرف را می زدم. فکر می کنم درخشان از این به بعد روی نیمکت، کار آسانی دارد. چون در دو دیدار آخر خیلی نمایش خوبی از این تیم دیدم. ضمن اینکه پرسپولیس در هفته های آینده چند دیدار خانگی دارد که می تواند نتیجه بگیرد. در ادامه لیگ هم 5، 6 مصدوم این تیم به ترکیب بازمی گردند که می توانند، روند این تیم را تغیر دهند.»
میناوند در ادامه خاطرنشان کرد: «دو روز مانده به دیدار با نفت مسجد سلیمان انجام این تغییر به غیر از اینکه پیشکسوتان را به هم بریزد و سکوها را چند دسته کند، حاصل دیگری ندارد. چون آنها روح پهلوانی را در فوتبال کشتند. خیلی زود به حرف های امروز من می رسید.»
* برکناری دایی برای من خیلی پیام داشت
پیشکسوت پرسپولیس در ادامه با انتقاد از سیاسی افزود: «آقای سیاسی باید بداند که همه چیز پول نیست. وزارت ورزش با این کار با عشق هوادارها معامله می کند. دلتان برای مردم بسوزد.»
وی ادامه داد: «این چه ادبیاتی هست که سیاسی می گوید رحیمی حق انتخاب ندارد. من با تمام احترامی که برای آقای رحیمی قائل هستم اما اگر جای او بودم زودتر استعفا می دادم. چون مدیری که نتواند حرفش را به کرسی بنشاند بهتر است که خودش برود. تازه آدم قدر رویانیان و عابدینی و انصاری فر و کاشانی را می فهمد. من از هیچ کسی نمی ترسم و مثل بعضی از آقایان هم نیستم که به خاطر یک حقوق بخور و نمیر، از حقیقت دفاع نکنم. در دیدار با تراکتور سازی که من به استادیوم رفتم به اندازه صد سال غصه خوردم، چون دلم برایم این پرسپولیس می سوزد. آدم های خیلی بزرگی لباس این تیم را به تن کردند.»
میناوند در پایان اظهاراتش گفت: «این آقایان از هفته اول جهت دار بر علیه پرسپولیس مصاحبه کردند. اگر هیچ کسی نداند من که می دانم این آقایان از چه تیمی حمایت می کنند. آنها از ابتدای فصل با دایی لج بازی کردند و مشخص بود که از کجا شارژ می شدند. ما رفتیم جام جهانی که یاد بگیریم حرفه ای عمل کنیم. شما ببینید تیمی مثل انگلیس بد بازی می کند و حذف می شود، اما مربی اش را اخراج نمی کند.»

[ منبع این خبر سایت خبر ایرونی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میناوند: از ابتدای فصل با دایی لج بازی کردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبر ایرونی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X